fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

FEX.net почав надавати 20 ГБ на власній пошті

FEX.net počav nadavaty 20 GB na vlasnij pošti
FEX.net — хмарний сервіс зберігання та передачі даних, він запустився на початку 2017 року, ним займається команда закритого файлообмінника EX.UA. У липні сховище FEX.net відкрило користувачам доступ до ліцензованого відеоконтенту, який розміщується на серверах ресурсу
FEX.net — hmarnyj servis zberigannja ta peredači danyh, vin zapustyvsja na počatku 2017 roku, nym zajmajeťsja komanda zakrytogo fajloobminnyka EX.UA. U lypni shovyšče FEX.net vidkrylo korystuvačam dostup do licenzovanogo videokontentu, jakyj rozmiščujeťsja na serverah resursu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основні можливості нового поштового сервісу. Зареєструвавши поштову скриньку від FEX.net, користувачі зможуть отримати:  20 ГБ для листів і вкладень; необмежений обсяг для пересилки файлів; вбудоване онлайн-радіо;  доступні мобільні версії FEX.mail в Google Play і AppStore. Що ще пропонує FEX.net. Сервіс дозволяє зберігати файли онлайн, але доступ до них можна отримати тільки знаючи ключ доступу у вигляді набору цифр. Перших 100 тис українських користувачів можуть зберігати інформацію за $1/ТБ на місяць. Особисті файли в сховищі відтворюються в режимі оффлайн. Бета-версія додатка FEX ID доступна в Google Play і незабаром — у AppStore. Раніше ми розповідали вам про 6 нових експериментальних функцій для користувачів браузера Firefox. Розробники обіцяють, що за умов належної підтримки та позитивного відгуку всі нові опції стануть постійно діючими. Користувачі, які встановлять експериментальні плаґіни для свого браузера, зможуть заморожувати вкладки тимчасово непотрібних сайтів із подальшим їх відкриттям, робити нотатки прямо у Firefox та передавати зашифровані файли іншим користувачам. Для участі у програмі тестування достатньо встановити браузер з підтримкою новітніх плаґінів. Ми також розповідали про те, як скористатися VPN для підвищеної анонімності.

Основні можливості нового поштового сервісу

Зареєструвавши поштову скриньку від FEX.net, користувачі зможуть отримати:

Що ще пропонує FEX.net

Сервіс дозволяє зберігати файли онлайн, але доступ до них можна отримати тільки знаючи ключ доступу у вигляді набору цифр. Перших 100 тис українських користувачів можуть зберігати інформацію за $1/ТБ на місяць. Особисті файли в сховищі відтворюються в режимі оффлайн. Бета-версія додатка FEX ID доступна в Google Play і незабаром — у AppStore.

Раніше ми розповідали вам про 6 нових експериментальних функційFEX.net почав надавати 20 ГБ на власній пошті 2Тест «рудої панди» — Firefox отримав низку незвичних опцій для користувачів браузера Firefox. Розробники обіцяють, що за умов належної підтримки та позитивного відгуку всі нові опції стануть постійно діючими. Користувачі, які встановлять експериментальні плаґіни для свого браузера, зможуть «заморожувати» вкладки тимчасово непотрібних сайтів із подальшим їх відкриттям, робити нотатки прямо у Firefox та передавати зашифровані файли іншим користувачам. Для участі у програмі тестування достатньо встановити браузер з підтримкою новітніх плаґінів. Ми також розповідали про те, як скористатися VPNFEX.net почав надавати 20 ГБ на власній пошті 3Що таке VPN і як активувати його безкоштовно за 10 хвилин для підвищеної анонімності.

Джерело: FEX.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: