fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Серед українських парламентарів виявилися три Bitcoin-мільйонера

Sered ukraїnśkyh parlamentariv vyjavylysja try Bitcoin-miľjonera
Одразу троє українських парламентарів задекларували Bitcoin в якості грошових статків. Такі дані опублікував громадський рух «Чесно» — суми, якими володіють ці народні депутати, та хронологія придбання біткоїнів вказують на те, що інвестувати в криптовалюти вони почали достатньо давно
Odrazu troje ukraїnśkyh parlamentariv zadeklaruvaly Bitcoin v jakosti grošovyh statkiv. Taki dani opublikuvav gromadśkyj ruh «Česno» — sumy, jakymy volodijuť ci narodni deputaty, ta hronologija prydbannja bitkoїniv vkazujuť na te, ščo investuvaty v kryptovaljuty vony počaly dostatńo davno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно із даними, які вказав у своїй електронній декларації за 2016 рік нардеп Олександр Урбанський, він мав 1277 BTC. Станом на 31 грудня 2016 року їхня вартість складала понад 139 млн грн. Напередодні курсового стрибка біткоїнів 1 серпня Урбанський придбав BTC ще на понад 40 млн грн. Які суми інвестують нардепи. Ще один власником біткоїнів є депутат Дмитро Білоцерківець. Він задекларував 398 BTC, придбаних ще у 2013 році. Парламентар Дмитро Голубов задекларував 4376 BTC. Станом на дату набуття 22 листопада 2012 року їхня вартість становила трохи більше 402 тис грн. На сьогодні їхня вартість оцінюється у понад 125 млн грн. 1 серпня він придбав ще стільки ж біткоїнів вартістю в 33 млн грн. Парламентарі інвестують кошти в біткоїн при тому, що НБУ поки не надав остаточного розяснення, чи є криптовалюта платіжним інструментом або активом для інвестицій. Законодавче врегулювання цього питання у Нацбанку обіцяють надати восени поточного року. Що варто знати про поточний курс Bitcoin. Нагадаємо, цьогоріч біткоїн вже вкотре оновив курс, і деякі аналітики зазначають, що це — ще не остаточний максимум. Найвідоміша криптовалюта світу минулого вікенду знову оновила рекордний курс, перетнувши позначку у $4 тис за 1 Bitcoin. Натомість найближчий конкурент Bitcoin Cash, який виокремився внаслідок форку, поки що далекий від подібних успіхів.
Реклама 👇 Замовити

Згідно із даними, які вказав у своїй електронній декларації за 2016 рік нардеп Олександр Урбанський, він мав 1277 BTC. Станом на 31 грудня 2016 року їхня вартість складала понад 139 млн грн. Напередодні курсового стрибка біткоїнів 1 серпня Урбанський придбав BTC ще на понад 40 млн грн.

Які суми інвестують нардепи

Ще один власником біткоїнів є депутат Дмитро Білоцерківець. Він задекларував 398 BTC, придбаних ще у 2013 році.

Парламентар Дмитро Голубов задекларував 4376 BTC. Станом на дату набуття 22 листопада 2012 року їхня вартість становила трохи більше 402 тис грн. На сьогодні їхня вартість оцінюється у понад 125 млн грн. 1 серпня він придбав ще стільки ж біткоїнів вартістю в 33 млн грн.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Парламентарі інвестують кошти в біткоїн при тому, що НБУСеред українських парламентарів виявилися три Bitcoin-мільйонера 1НБУ видаватиме українцям електронні валютні ліцензії поки не надав остаточного роз’яснення, чи є криптовалюта платіжним інструментом або активом для інвестицій. Законодавче врегулювання цього питання у Нацбанку обіцяють надати восени поточного року.

Що варто знати про поточний курс Bitcoin

Нагадаємо, цьогоріч біткоїн вже вкотре оновив курс, і деякі аналітики зазначають, що це — ще не остаточний максимум. Найвідоміша криптовалюта світу минулого вікенду знову оновилаСеред українських парламентарів виявилися три Bitcoin-мільйонера 2Bitcoin продовжує бити рекорди рекордний курс, перетнувши позначку у $4 тис за 1 Bitcoin. Натомість найближчий конкурент Bitcoin Cash, який виокремився внаслідок форкуСеред українських парламентарів виявилися три Bitcoin-мільйонера 3Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів, поки що далекий від подібних успіхів.

Джерело: Depo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: