fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Антонов» до 2020 року переведе виробництво на стандарти НАТО

«Antonov» do 2020 roku perevede vyrobnyctvo na standarty NATO
Окрім того, що ДП «Антонов» готує бізнес-план для використання свого аеродрому у смт. Гостомель для обслуговування лоукост авіакомпаній, підприємство планує до кінця 2020 року забезпечити переведення виробництва своїх літаків на стандарти НАТО
Okrim togo, ščo DP «Antonov» gotuje biznes-plan dlja vykorystannja svogo aerodromu u smt. Gostomeľ dlja obslugovuvannja loukost aviakompanij, pidpryjemstvo planuje do kincja 2020 roku zabezpečyty perevedennja vyrobnyctva svoїh litakiv na standarty NATO
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У ДП Антонов розповіли про плани відкрити регіональні сервісні центри в Республіці Судан, Колумбії, Індії, ПАР, Болгарії або Мальті. Також зараз відбуваються перемовини з компанією AVIALL (дочірнє підприємство Boeing).  Які кроки необхідно здійснити ДП Антонов. Залучити інвесторів, що має забезпечити просування та продажі літаків АН на світовому ринку; Забезпечити сертифікацію підприємства та літаків АН в FAA, що розширить ринки збуту літаків; Адаптувати підприємство до вимог стандартів НАТО; Створити механізми продажу літаків шляхом залучення лізингових компаній; Розвинути комплексну систему підтримки експлуатантів літаків АН згідно із розробленими стандартами та процедурами; Технічно переоснастити підприємство задля переходу на автоматичні лінії виробництва через компанії Brotje та MTorres; Вдосконалити існуючу організаційну структуру підприємства, розвинути ІТ на підприємстві шляхом впровадження системи IT Enterprise з терміном реалізації до 2020 року. Нагадаємо, що поки буде будуватися термінал в Гостомелі, Бориспіль або Жуляни на тимчасових умовах можуть надати летовище Ryanair.
Реклама 👇 Замовити

У ДП «Антонов» розповіли про плани відкрити регіональні сервісні центри в Республіці Судан, Колумбії, Індії, ПАР, Болгарії або Мальті. Також зараз відбуваються перемовини з компанією AVIALL (дочірнє підприємство Boeing). 

Які кроки необхідно здійснити ДП «Антонов»

  • Залучити інвесторів, що має забезпечити просування та продажі літаків «АН» на світовому ринку;
  • Забезпечити сертифікацію підприємства та літаків «АН» в FAA, що розширить ринки збуту літаків;
  • Адаптувати підприємство до вимог стандартів НАТО;
  • Створити механізми продажу літаків шляхом залучення лізингових компаній;
  • Розвинути комплексну систему підтримки експлуатантів літаків «АН» згідно із розробленими стандартами та процедурами;
  • Технічно переоснастити підприємство задля переходу на автоматичні лінії виробництва через компанії Brotje та MTorres;
  • Вдосконалити існуючу організаційну структуру підприємства, розвинути ІТ на підприємстві шляхом впровадження системи IT Enterprise з терміном реалізації до 2020 року.

Нагадаємо, що поки буде будуватися термінал в «Гостомелі»«Антонов» до 2020 року переведе виробництво на стандарти НАТО 1Термінал в Гостомелі може з’явитись до кінця 2017 року, «Бориспіль» або «Жуляни» на тимчасових умовах можуть надати летовище Ryanair.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: