fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ВДНГ зробить свій простір більш інклюзивним

VDNG zrobyť svij prostir biľš inkljuzyvnym
Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) уклав меморандум про співпрацю з громадською ініціативою «Доступно.UA». Вона займається питанням та проблемами щодо людей в інвалідних візках — і в рамках співпраці простір «Експоцентру України» має стати більш інклюзивним
Nacionaľnyj kompleks «Ekspocentr Ukraїny» (VDNG) uklav memorandum pro spivpracju z gromadśkoju iniciatyvoju «Dostupno.UA». Vona zajmajeťsja pytannjam ta problemamy ščodo ljudej v invalidnyh vizkah — i v ramkah spivpraci prostir «Ekspocentru Ukraїny» maje staty biľš inkljuzyvnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дмитро Щебетюк, співзасновник Доступно.UA, так прокоментував угоду про співпрацю: Зараз ВДНГ – доволі зручне місце для мало-мобільних людей, тому що має велику та зручну територію для пересування. Але ця зручність досягає максимум 30%, решту треба ще вдосконалювати. Що зміниться внаслідок співпраці з Доступно.UA. Першим кроком співпраці між ВДНГ та громадською організацією стане аудит транспортної інфраструктури, діючих об’єктів, відкритих територій та лісо-паркової зони, інфраструктурних об’єктів комплексу з точки зору їх доступності для людей з інвалідністю. За результатами цього аудиту команда Доступно.UA матиме місяць, аби створити рекомендації для вдосконалення Експоцентру. На другому етапі фахівці Доступно.UA мають увійти до спільної обочої групи. Експерти громадської ініціативи створять обов’язкові стандарти для нових об’єктів, що будуватимуться або реконструюватимуться на території комплексу. Також передбачено написання покрокового плану дій та створення кошторису на 2017-2020 року, які мають стати базою для реалізації рекомендацій на практиці. За словами Анни Карі, очільниці проектів ВДНГ, зараз комплекс має величезний фонд об’єктів минулого сторіччя, коли питанням універсального дизайну, доступності та інклюзивності приділяли вкрай мало уваги. Саме тому вирішення таких завдань є першочерговим. Чому збільшення інклюзивності на часі. За даними Доступно.UA в України майже 55% населення належать до числа тих, кому потрібні особливі умови при пересуванні. Йдеться не лише про тих, хто має інвалідність, але й про тимчасово хворих, травмованих, батьків із малими дітьми, які ще не ходять самостійно, та осіб похилого віку, котрі користуються допоміжними засобами при пересуванні. Які інші зміни очікують ВДНГ. Нагадаємо, 20 липня 2017 Національний комплекс Експоцентр України презентував Концепцію розвитку ВДНГ на 40 років. Серед цілей — перетворення на культурно-інноваційний центр та розвиток громадських просторів. А 1 серпня ВДНГ оголосив відкритий конкурс проектів для розвитку виставкового потенціалу.
Реклама 👇 Замовити

Дмитро Щебетюк, співзасновник «Доступно.UA», так прокоментував угоду про співпрацю: «Зараз ВДНГ – доволі зручне місце для мало-мобільних людей, тому що має велику та зручну територію для пересування. Але ця зручність досягає максимум 30%, решту треба ще вдосконалювати».

Що зміниться внаслідок співпраці з «Доступно.UA»

Першим кроком співпраці між ВДНГ та громадською організацією стане аудит транспортної інфраструктури, діючих об’єктів, відкритих територій та лісо-паркової зони, інфраструктурних об’єктів комплексу з точки зору їх доступності для людей з інвалідністю. За результатами цього аудиту команда «Доступно.UA» матиме місяць, аби створити рекомендації для вдосконалення Експоцентру.

На другому етапі фахівці «Доступно.UA» мають увійти до спільної обочої групи. Експерти громадської ініціативи створять обов’язкові стандарти для нових об’єктів, що будуватимуться або реконструюватимуться на території комплексу. Також передбачено написання покрокового плану дій та створення кошторису на 2017-2020 року, які мають стати базою для реалізації рекомендацій на практиці. За словами Анни Карі, очільниці проектів ВДНГ, зараз комплекс має величезний фонд об’єктів минулого сторіччя, коли питанням універсального дизайнуВДНГ зробить свій простір більш інклюзивним 17 відповідей про те, що таке універсальний дизайн, доступності та інклюзивності приділяли вкрай мало уваги. Саме тому вирішення таких завдань є першочерговим.

Чому збільшення інклюзивності на часі

За даними «Доступно.UA» в України майже 55% населення належать до числа тих, кому потрібні особливі умови при пересуванні. Йдеться не лише про тих, хто має інвалідність, але й про тимчасово хворих, травмованих, батьків із малими дітьми, які ще не ходять самостійно, та осіб похилого віку, котрі користуються допоміжними засобами при пересуванні.

Які інші зміни очікують ВДНГ

Нагадаємо, 20 липня 2017 Національний комплекс «Експоцентр України» презентувавВДНГ зробить свій простір більш інклюзивним 2ВДНГ презентував власну концепцію розвитку Концепцію розвитку ВДНГ на 40 років. Серед цілей — перетворення на культурно-інноваційний центр та розвиток громадських просторів. А 1 серпня ВДНГ оголосив відкритий конкурс проектів для розвитку виставкового потенціалу.

Теґи: ВДНГ, Київ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: