fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці енергоефективним жителям робитимуть еко-знижки

U Vinnyci energoefektyvnym žyteljam robytymuť eko-znyžky
ТОВ «КТ-Енергія» запускає пілотний проект спрямований на те, щоби спонукати вінничан зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Власників сонячних панелей, велосипедистів та містян, які переймаються енергоефективністю власних осель, пригощатимуть безкоштовною кавою та робитимуть знижки у магазинах
TOV «KT-Energija» zapuskaje pilotnyj proekt sprjamovanyj na te, ščoby sponukaty vinnyčan zmenšyty vykydy vuglekyslogo gazu v atmosferu. Vlasnykiv sonjačnyh panelej, velosypedystiv ta mistjan, jaki perejmajuťsja energoefektyvnistju vlasnyh oseľ, prygoščatymuť bezkoštovnoju kavoju ta robytymuť znyžky u magazynah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі компанія ТОВ КТ-Енергія завершує розробку мобільного додатку, де вінничанам треба буде зареєструватися для нарахування балів. Для запуску проекту підприємство шукає у Вінниці 10 партнерів. Як працюватиме система знижок. У проекті беруть участь домогосподарства з сонячними станціями (до 30 кВт) та містяни, які впроваджують заходи енергоефективності в оселях. Також сюди входять велосипедисти, які набиратимуть бали у спеціальному мобільному додатку, що відстежує кількість подоланих км. Розрахунок балів відбуватиметься автоматично: проїхав певну кількість кілометрів – отримав на рахунок бали. Для клієнтів, які утеплили будинок чи користуються сонячною електроенергією, компанія вноситиме дані та конвертувати бали вручну. Один бал — це 1 кг СО2 і приблизно три гривні, одна людина протягом року зможе зібрати щонайменше 500 балів. Їх можна буде обміняти на знижки або інші інструменти лояльності від партнерів проекту ТОВ КТ-Енергія. Що говорять про розвиток зеленої енергетики в світі. Видання Bloomberg New Energy Finance очікує на зростання світового споживання електроенергії на 58% до 2040 року, що відповідає 2% середньомісячного зростання. Обсяг інвестицій у нові генеративні потужності в період 2016-2040 років складе на глобальному рівні $10,2 трлн. На сонце і вітер сумарно припаде 48% встановленої потужності світових електростанцій і 34% обсягів випущеної електроенергії (станом на 2040 рік). До речі, нагадаємо, що у Києві зявилася карта енергоефективності, де проаналізовано існуючий рівень споживання теплоенергії 6 тис столичних будівель. Також в Україні планують розпочати виробництво сонячних панелей за технологією швейцарської компанії Designergy, яка передбачає інтеграцію панелей у дахове покриття. Таким чином панелі мають 2 функції: виробництво електроенергії та термоізоляція будинку.
Реклама 👇 Замовити

Наразі компанія ТОВ «КТ-Енергія» завершує розробку мобільного додатку, де вінничанам треба буде зареєструватися для нарахування балів. Для запуску проекту підприємство шукає у Вінниці 10 партнерів.

Як працюватиме система знижок

У проекті беруть участь домогосподарства з сонячними станціями (до 30 кВт) та містяни, які впроваджують заходи енергоефективності в оселях. Також сюди входять велосипедисти, які набиратимуть бали у спеціальному мобільному додатку, що відстежує кількість подоланих км. Розрахунок балів відбуватиметься автоматично: проїхав певну кількість кілометрів – отримав на рахунок бали. Для клієнтів, які утеплили будинок чи користуються «сонячною» електроенергією, компанія вноситиме дані та конвертувати бали вручну. Один бал — це 1 кг СО2 і приблизно три гривні, одна людина протягом року зможе зібрати щонайменше 500 балів. Їх можна буде обміняти на знижки або інші інструменти лояльності від партнерів проекту ТОВ «КТ-Енергія».

Що говорять про розвиток «зеленої» енергетики в світі

Видання Bloomberg New Energy Finance очікує на зростання світового споживання електроенергії на 58% до 2040 року, що відповідає 2% середньомісячного зростання. Обсяг інвестицій у нові генеративні потужності в період 2016-2040 років складе на глобальному рівні $10,2 трлн. На сонце і вітер сумарно припаде 48% встановленої потужності світових електростанцій і 34% обсягів випущеної електроенергії (станом на 2040 рік).

До речі, нагадаємо, що у Києві з’явилася карта енергоефективностіУ Вінниці енергоефективним жителям робитимуть еко-знижки 1У Києва з’явилася інтерактивна мапа енергоефективності, де проаналізовано існуючий рівень споживання теплоенергії 6 тис столичних будівель. Також в Україні планують розпочати виробництвоУ Вінниці енергоефективним жителям робитимуть еко-знижки 2Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy», яка передбачає інтеграцію панелей у дахове покриття. Таким чином панелі мають 2 функції: виробництво електроенергії та термоізоляція будинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: