fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестор UGears викупив частку засновника за 9,4 млн грн

Investor UGears vykupyv častku zasnovnyka za 9,4 mln grn
Ugears — українська компанія, що здійснює розробку та виготовлення 3D конструкторів в стилі об'ємні пазли для технічної творчості дітей та дорослих. Конструктори виготовляються з фанери шляхом автоматизованого лазерного розкрою
Ugears — ukraїnśka kompanija, ščo zdijsnjuje rozrobku ta vygotovlennja 3D konstruktoriv v styli ob'jemni pazly dlja tehničnoї tvorčosti ditej ta doroslyh. Konstruktory vygotovljajuťsja z fanery šljahom avtomatyzovanogo lazernogo rozkroju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відмінною рисою пазлів UGears, є те, що для складання не потрібен клей і спеціальні інструменти. Просто потрібно дістати (видавити) деревяні частини конструктора з фанери і зєднати їх відповідно до інструкції зубочистками, що йдуть в комплекті. Завдяки високоточній розробці і високій якості виробництва деталі легко трансформуються в працюючі механізми. Яке майбутнє чекає UGears. Засновник стартапу Денис Охріменко продав частку в компанії інвесторові Геннадію Шестаку за 9,4 млн грн. Тепер усіма 100% компанії володіє інвестор стартапу. Тепер UGears домовляється про співпрацю з компанією Walt Disney. Стартап вже отримав список вимог від американської компанії і готується до аудиту 12 вересня. Якщо аудит влаштує Walt Disney, український конструктор продаватимуть у всіх Дісней-парках і в 700 фірмових магазинах по всьому світу. Першу модель дерев’яної карети майбутні партнери вже затвердили. Ще три прототипи — в процесі узгодження. Walt Disney готова замовити пробну партію товару, в кількості 10 тис штук. Її вартість складе $150 тис. У разі позитивних результатів, через мережу американської компанії можна збувати 25-30 тис одиниць на місяць. За скромними підрахунками Шестака, це принесе компанії до $3 млн на рік. Над чим працюватиме тепер Денис Охріменко. Денис Охріменко розраховує на розвиток в бізнесі. У червні його проект Time 4 Machine зібрав на Kickstarter $52 800. Конструктор представляє набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Сьогодні Охріменко співпрацює з проектом Fractal Tools Романа Кравченко в сегменті роботизованою техніки.
Реклама 👇 Замовити

Відмінною рисою пазлів UGears, є те, що для складання не потрібен клей і спеціальні інструменти. Просто потрібно дістати (видавити) дерев’яні частини конструктора з фанери і з’єднати їх відповідно до інструкції зубочистками, що йдуть в комплекті. Завдяки високоточній розробці і високій якості виробництва деталі легко трансформуються в працюючі механізми.

Яке майбутнє чекає UGears

Засновник стартапу Денис ОхріменкоІнвестор UGears викупив частку засновника за 9,4 млн грн 1CEO Time4Machine: «Не намагайтеся одразу зробити дуже круто» продав частку в компанії інвесторові Геннадію Шестаку за 9,4 млн грн. Тепер усіма 100% компанії володіє інвестор стартапу. Тепер UGears домовляється про співпрацю з компанією Walt Disney. Стартап вже отримав список вимог від американської компанії і готується до аудиту 12 вересня. Якщо аудит влаштує Walt Disney, український конструктор продаватимуть у всіх Дісней-парках і в 700 фірмових магазинах по всьому світу. Першу модель дерев’яної карети майбутні партнери вже затвердили. Ще три прототипи — в процесі узгодження. Walt Disney готова замовити пробну партію товару, в кількості 10 тис штук. Її вартість складе $150 тис. У разі позитивних результатів, через мережу американської компанії можна збувати 25-30 тис одиниць на місяць. За скромними підрахунками Шестака, це принесе компанії до $3 млн на рік.

Над чим працюватиме тепер Денис Охріменко

Денис Охріменко розраховує на розвиток в бізнесі. У червні його проект Time 4 MachineІнвестор UGears викупив частку засновника за 9,4 млн грн 1Український металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter зібрав на Kickstarter $52 800. Конструктор представляє набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Сьогодні Охріменко співпрацює з проектом Fractal Tools Романа Кравченко в сегменті роботизованою техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: