fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сільськогосподарський товарообіг між Україною та ЄС склав $3,8 млрд

Siľśkogospodarśkyj tovaroobig miž Ukraїnoju ta JeS sklav $3,8 mlrd
Позитивне сальдо для України перевищує $1,7 млрд. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НАН Микола Пугачов
Pozytyvne saľdo dlja Ukraїny perevyščuje $1,7 mlrd. Pro ce povidomyv zastupnyk dyrektora Nacionaľnogo naukovogo centru «Instytut agrarnoї ekonomiky», člen-korespondent NAN Mykola Pugačov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Крім того, в липні для України були узгоджені додаткові торгові преференції від ЄС терміном на 3 роки. Додаткові переваги з нульовою ставкою за ввізним митом діятимуть для восьми груп товарів. Офіційне рішення буде опубліковано на сайті Європарламенту і набуде чинності восени 2017 року.  Які товари найбільш популярні для України та ЄС. Основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи протягом першого півріччя 2017 року. Найбільшими торговельними партнерами для України в Європейському Союзі залишаються 6 країн — Нідерланди, Іспанія, Італія, Польща, Франція і Німеччина. Їхня сукупна частка в обороті перевищує 73%. У свою чергу, Україна імпортує з Євросоюзу зернові культури, насіння олійних, какао-боби і шоколад, різні харчові продукти, спирт і алкогольні напої, відходи переробної промисловості та тютюнові вироби. Що нового у торгівельних взаєминах України з ЄС. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Утворення Ради передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії на 2017-2021. Очолює Раду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України. Рада працюватиме як дорадчий орган. Вона повинна забезпечити ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом. До речі, ЄС розробить єдині стандарти якості продуктів харчування. Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про те, що наявність різних норм для різних держав є неприйнятною практикою — і це треба змінити.
Реклама 👇 Замовити

Крім того, в липні для України були узгоджені додаткові торгові преференціїСільськогосподарський товарообіг між Україною та ЄС склав $3,8 млрд 1ЄС утвердив безвідсоткові торгові квоти для України від ЄС терміном на 3 роки. Додаткові переваги з нульовою ставкою за ввізним митом діятимуть для восьми груп товарів. Офіційне рішення буде опубліковано на сайті Європарламенту і набуде чинності восени 2017 року. 

Які товари найбільш популярні для України та ЄС

Основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи протягом першого півріччя 2017 року. Найбільшими торговельними партнерами для України в Європейському Союзі залишаються 6 країн — Нідерланди, Іспанія, Італія, Польща, Франція і Німеччина.

Їхня сукупна частка в обороті перевищує 73%. У свою чергу, Україна імпортує з Євросоюзу зернові культури, насіння олійних, какао-боби і шоколад, різні харчові продукти, спирт і алкогольні напої, відходи переробної промисловості та тютюнові вироби.

Що нового у торгівельних взаєминах України з ЄС

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Утворення Ради передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії на 2017-2021. Очолює Раду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України. Рада працюватиме як дорадчий орган. Вона повинна забезпечити ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом.

До речі, ЄС розробитьСільськогосподарський товарообіг між Україною та ЄС склав $3,8 млрд 2ЄС розробить єдині стандарти якості продуктів харчування єдині стандарти якості продуктів харчування. Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про те, що наявність різних норм для різних держав є неприйнятною практикою — і це треба змінити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: