Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Криптовалютна біржа Coinbase залучила $100 млн

Kryptovaljutna birža Coinbase zalučyla $100 mln

Таким чином сервіс став першим стартапом, який працює з криптовалютами, і який оцінюють в більш ніж $ 1 млрд. За останні півроку Coinbase стрімко набрав популярність. З початку 2017-го з допомогою біржі користувачі обміняли коштів на суму в $15 млрд — в 5 разів більше ніж за весь 2016 рік
Takym čynom servis stav peršym startapom, jakyj pracjuje z kryptovaljutamy, i jakyj ocinjujuť v biľš niž $ 1 mlrd. Za ostanni pivroku Coinbase strimko nabrav populjarnisť. Z počatku 2017-go z dopomogoju birži korystuvači obminjaly koštiv na sumu v $15 mlrd — v 5 raziv biľše niž za veś 2016 rik
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З моменту заснування у 2012 році Coinbase сумарно залучила $217 млн. Раніше в стартап інвестували такі фірми, як Andreessen Horowitz і Draper Fisher Jurvetson. Що дадуть нові інвестиції. Капіталовкладення здійснила американська інвестиційна компанія Institutional Venture Partners за участю ряду венчурних фірм, серед яких Spark Capital, Greylock Partners, Battery Ventures, Section 32 і Draper Associates. Залучені кошти Coinbase направить на поліпшення клієнтської підтримки та додавання нових криптовалют. Як повідомляє Forbes, стартап також працює над браузером Toshi, робота якого заснована на мережі Ethereum. Toshi дозволяє створювати додатки, за допомогою яких, наприклад, можна буде платити користувачам за рекламу. Нагадаємо, що Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування і перевершив позначку $3,5 тис. Також компанія MasterCard подала в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервіс, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. А ірландський стартап розпочав випуск криптовалютного браслету.

З моменту заснування у 2012 році Coinbase сумарно залучила $217 млн. Раніше в стартап інвестували такі фірми, як Andreessen Horowitz і Draper Fisher Jurvetson.

Що дадуть нові інвестиції

Капіталовкладення здійснила американська інвестиційна компанія Institutional Venture Partners за участю ряду венчурних фірм, серед яких Spark Capital, Greylock Partners, Battery Ventures, Section 32 і Draper Associates. Залучені кошти Coinbase направить на поліпшення клієнтської підтримки та додавання нових криптовалют. Як повідомляє Forbes, стартап також працює над браузером Toshi, робота якого заснована на мережі Ethereum. Toshi дозволяє створювати додатки, за допомогою яких, наприклад, можна буде платити користувачам за рекламу.

Нагадаємо, що Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування і перевершив позначку $3,5 тис. Також компанія MasterCard подала в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервіс, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. А ірландський стартап розпочав випуск криптовалютного браслету.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: