fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців

U lypni 2017-go do JeS vyrušyly 1,9 mln ukraїnciv
З початку дії безвізового режиму з країнами Євросоюзу (з 11 червня 2017 року) інтенсифікувався рух громадян. Для порівняння у липні 2016-го понад 1,29 млн осіб з України перетнули кордон з країнами ЄС. За аналогічний період, але вже у 2017 році, до країн ЄС прослідувало близько 1,9 млн наших співвітчизників, повідомляє Державна прикордонна служба України
Z počatku diї bezvizovogo režymu z kraїnamy Jevrosojuzu (z 11 červnja 2017 roku) intensyfikuvavsja ruh gromadjan. Dlja porivnjannja u lypni 2016-go ponad 1,29 mln osib z Ukraїny peretnuly kordon z kraїnamy JeS. Za analogičnyj period, ale vže u 2017 roci, do kraїn JeS prosliduvalo blyźko 1,9 mln našyh spivvitčyznykiv, povidomljaje Deržavna prykordonna služba Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загалом було оформлено понад 3,6 млн осіб, що перетнули кордон України. Серед цього потоку туристів до ЄС 170 тис — за спрощеною процедурою із біометричним паспортом. В прикордонному відомстві зазначили, що за весь період дії безвізу в перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України. Основні причини — непідтвердження мети поїздки та на виконання доручень державних органів із обмеження права виїзду. Про що свідчить статистика ДПС. Держприкордонслужба повідомляє, що в рамках безвізу із ЄС 38% мандрівників рушали за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею або перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС. Про шлях до безвізового режиму з Європою можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. Також стало відомо, що надаючи додаткові тимчасові торговельні преференції на додачу до туристичних, Європарламент хоче підтримати поточні реформи в Україні. Це має посилити позиції малих і середніх підприємств і надати необхідний стимул для збільшення торговельних потоків. Зокрема Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Минулоріч Україна експортувала 4,5 тис т морозива. На думку президента Асоціації українських виробників Морозиво і заморожені продукти Ігоря Братковського, Україна може збільшити обсяги поставок морозива за кордон до 7 тис т. Це _ лише один із прикладів економічних перспектив, котрі отримає Україна від поглиблення співпраці із Євросоюзом.
Реклама 👇 Замовити

Загалом було оформлено понад 3,6 млн осіб, що перетнули кордон України. Серед цього потоку туристів до ЄС 170 тис — за спрощеною процедурою із біометричним паспортом. В прикордонному відомстві зазначили, що за весь період дії безвізу в перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України. Основні причини — непідтвердження мети поїздки та на виконання доручень державних органів із обмеження права виїзду.

Про що свідчить статистика ДПС

Держприкордонслужба повідомляє, що в рамках безвізу із ЄС 38% мандрівників рушали за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею або перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄСУ липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців 1До 2020 року ЄС матиме безкоштовний інтернет.

Про шлях до безвізового режиму з Європою можна прочитати у нашому спеціальному матеріаліУ липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців 2Від диктатури до нових паспортів — хронологія отримання безвізу із ЄС. Також стало відомо, що надаючи додаткові тимчасові торговельні преференції на додачу до туристичних, Європарламент хоче підтриматиУ липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців 3ЄС утвердив безвідсоткові торгові квоти для України поточні реформи в Україні. Це має посилити позиції малих і середніх підприємств і надати необхідний стимул для збільшення торговельних потоків. Зокрема Європейська комісія надала 10 українським виробникамУ липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців 4Українське морозиво експортуватимуть до країн ЄС молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Минулоріч Україна експортувала 4,5 тис т морозива. На думку президента Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Ігоря Братковського, Україна може збільшити обсяги поставок морозива за кордон до 7 тис т. Це _ лише один із прикладів економічних перспектив, котрі отримає Україна від поглиблення співпраці із Євросоюзом.

Джерело: Телеграф

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: