fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні через 3 роки скасують плату за роумінг

V Ukraїni čerez 3 roky skasujuť platu za rouming
Зараз в цьому напрямку працює спеціальна експертна група, на підставі висновків якої восени 2017 напрацьовуватимуться конкретні пропозиції
Zaraz v ćomu naprjamku pracjuje speciaľna ekspertna grupa, na pidstavi vysnovkiv jakoї voseny 2017 napraćovuvatymuťsja konkretni propozyciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В 2019-2020 роках Україна вийде на міждержавну угоду з країнами Східного партнерства та Євросоюзом. В рамках співпраці, очікується від Євросоюзу скасування тарифів на роумінг і міжнародний телефонний звязок. Кроки ЄС до скасування плати за роумінг. У 2013 році в більшості країн Європи тарифи на роумінг при дзвінках та на мобільний інтернет в межах ЄС були максимально знижені. 15 червня цього року в країнах Євросоюзу набув чинності закон про скасування міжнародного роумінгу. Очільник Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав цей день історичним.Тарифікація Roam Like at Home (роумінґ як вдома) діє у будь-якії країні-учасниці ЄС, відмінній від тієї країни ЄС, де проживає абонент. Якщо ви перебираєтеся жити на постійній основі до іншої країни ЄС, ви втрачатимете можливість користуватися пільговими тарифами. Переваги пільгового роумінґу для вас діятимуть, якщо ви скористаєтеся своїм домашнім мобільним оператором за межами поточної країни проживання ЄС. Також Європейський Союз має намір впровадити безкоштовний роумінг для країн програми Східного партнерства. Ініціатива має бути зафіксована в декларації на саміті Східного партнерства. Він пройде в листопаді 2017 року у Брюсселі. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року. Рішення європейських інститутів зобов’язані виконувати країни-члени ЄС, однак для країн Східного партнерства вони необов’язкові. Для скасування роумінгу ЄС має домовлятися з кожною з країн Східного партнерства окремо.
Реклама 👇 Замовити

В 2019-2020 роках Україна вийде на міждержавну угоду з країнами Східного партнерства та Євросоюзом. В рамках співпраці, очікується від Євросоюзу скасування тарифів на роумінг і міжнародний телефонний зв’язок.

Кроки ЄС до скасування плати за роумінг

У 2013 році в більшості країн Європи тарифи на роумінг при дзвінках та на мобільний інтернет в межах ЄС були максимально знижені. 15 червня цього року в країнах Євросоюзу набув чинності закон про скасуванняВ Україні через 3 роки скасують плату за роумінг 1Що вам варто знати про роумінґ у країнах ЄС міжнародного роумінгу. Очільник Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав цей день історичним.Тарифікація Roam Like at Home («роумінґ як вдома») діє у будь-якії країні-учасниці ЄС, відмінній від тієї країни ЄС, де проживає абонент. Якщо ви перебираєтеся жити на постійній основі до іншої країни ЄС, ви втрачатимете можливість користуватися пільговими тарифами. Переваги пільгового роумінґу для вас діятимуть, якщо ви скористаєтеся своїм «домашнім» мобільним оператором за межами поточної країни проживання ЄС.

Також Європейський Союз має намір впровадити безкоштовний роумінгВ Україні через 3 роки скасують плату за роумінг 2ЄС скасує платний роумінг для 6 країн Східного партнерства для країн програми Східного партнерства. Ініціатива має бути зафіксована в декларації на саміті Східного партнерства. Він пройде в листопаді 2017 року у Брюсселі. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року. Рішення європейських інститутів зобов’язані виконувати країни-члени ЄС, однак для країн Східного партнерства вони необов’язкові. Для скасування роумінгу ЄС має домовлятися з кожною з країн Східного партнерства окремо.

Теґи: телеком
Джерело: РБК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: