fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Восени у Львові запрацює URBAN-бібліотека

Voseny u Lvovi zapracjuje URBAN-biblioteka
URBAN-бібліотека — це певна спільнота, метою якої є спілкування не так з книжками, а як з людьми. Ідея є новою не лише для Львова, а й для інших міст
URBAN-biblioteka — ce pevna spiľnota, metoju jakoї je spilkuvannja ne tak z knyžkamy, a jak z ljuďmy. Ideja je novoju ne lyše dlja Lvova, a j dlja inšyh mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відкриття URBAN-бібліотеки на вулиці Устияновича, 4 анонсують на жовтень-листопад 2017-го року. Окрім книгосховища та книжок, тут буде простір, де проводитимуться зустрічі та заходи. Як реалізовували ідею URBAN-бібліотеки. Проект розпочато у 2015 році. Велику роль у виборі бібліотеки під його реалізацію зіграла її локація: місце між двома університетами — ЛНУ ім. І. Франка та НУ Львівська політехніка. URBAN-бібліотека – це спільна ініціатива управління культури ЛМР, Інституту міста та ЦБС для дорослих Львова. Грант в рамках програми Громади в дії дозволив ввести в дію сайт URBAN-бібліотеки. Гостями бібліотеки стали урбаністи Бельгії, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Туреччини, Кореї, Мексики, Фінляндії, Польщі, Словаччини. З бюджету міста було виділено 800 тис грн, за які у бібліотеці було проведено капітальний ремонт: оновлено системи опалення та електропостачання, побілено стіни, створено покриття у коридорі, на якому кожен охочий зможе залишити свій відгук чи пропозицію. У 2016-му році проведено роботи з капремонту системи опалення, вентиляції, системи електропостачання, частково ремонт всередині приміщень. Заплановано до кінця року провести реставрацію вікон та дверей. Ми також розповідали вам, що у групі Київ читає у Facebook будуть опубліковані фотографії медійних персон з улюбленими книгами. Там розмістять фото й киян, які читають у парках та на вулицях і запропонують завдання. Це буде челендж #київчитає, де всі охочі можуть порадити книгу, яка їм сподобалась і передати естафету наступному. Тут розкажуть також про бібліотеки Києва, опублікують цікаві історії бібліотекарів. Соцпроект також співпрацюватиме з книжковими магазинами. Раніше ми повідомляли про початок продажу електронних книг інтернет-магазином Yakaboo.
Реклама 👇 Замовити

Відкриття URBAN-бібліотеки на вулиці Устияновича, 4 анонсують на жовтень-листопад 2017-го року. Окрім книгосховища та книжок, тут буде простір, де проводитимуться зустрічі та заходи.

Як реалізовували ідею URBAN-бібліотеки

Проект розпочато у 2015 році. Велику роль у виборі бібліотеки під його реалізацію зіграла її локація: місце між двома університетами — ЛНУ ім. І. Франка та НУ «Львівська політехніка». URBAN-бібліотека – це спільна ініціатива управління культури ЛМР, Інституту міста та ЦБС для дорослих Львова. Грант в рамках програми «Громади в дії» дозволив ввести в дію сайт URBAN-бібліотеки. Гостями бібліотеки стали урбаністи Бельгії, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Туреччини, Кореї, Мексики, Фінляндії, Польщі, Словаччини.

З бюджету міста було виділено 800 тис грн, за які у бібліотеці було проведено капітальний ремонт: оновлено системи опалення та електропостачання, побілено стіни, створено покриття у коридорі, на якому кожен охочий зможе залишити свій відгук чи пропозицію. У 2016-му році проведено роботи з капремонту системи опалення, вентиляції, системи електропостачання, частково ремонт всередині приміщень. Заплановано до кінця року провести реставрацію вікон та дверей.

Восени у Львові запрацює URBAN-бібліотека 1

Ми також розповідалиВосени у Львові запрацює URBAN-бібліотека 2В столиці стартує соціальний проект «Київ читає» вам, що у групі «Київ читає» у Facebook будуть опубліковані фотографії медійних персон з улюбленими книгами. Там розмістять фото й киян, які читають у парках та на вулицях і запропонують завдання. Це буде челендж #київчитає, де всі охочі можуть порадити книгу, яка їм сподобалась і передати естафету наступному. Тут розкажуть також про бібліотеки Києва, опублікують цікаві історії бібліотекарів. Соцпроект також співпрацюватиме з книжковими магазинами.

Раніше ми повідомлялиВосени у Львові запрацює URBAN-бібліотека 3Yakaboo запускає продаж електронних книг про початок продажу електронних книг інтернет-магазином Yakaboo.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: