fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017

Google očolyv rejtyng populjarnyh sajtiv za lypeń 2017
Перша трійка змінила свій склад. На третьому місці тепер Facebook, який став найпопулярнішою соціальною мережею в Україні, на другому — YouTube, а на першому — Google
Perša trijka zminyla svij sklad. Na treťomu misci teper Facebook, jakyj stav najpopuljarnišoju sociaľnoju merežeju v Ukraїni, na drugomu — YouTube, a na peršomu — Google
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Kantar TNS CMeter збирає дані від інтернет-користувачів у віці 14-70 років. Панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня. Лічильники аналізують частоту відвідувань для понад 2,5 тис сайтів. Липневий ТОП-25 популярних сайтів. Попри санкції Vk.com, що займає 11 місце, виріс в охопленні. Також активно росте Instagram, а ось Ok.ru покинув рейтинг і в липні набрав 12,63%. Цікаво, що сумарна унікальна аудиторія Instagram та Facebook ще на початку травня становила 7,5 млн користувачів, а до кінця червня склала +3,5 млн. До речі, рекомендуємо більше дізнатися чим корисна несоціальна соцмережа Google на основі новин у нашому матеріалі. Ми також писали, що згідно із отриманими даними моніторингу, 19+ млн користувачів в Україні заходять в інтернет за допомогою настільних ПК чи ноутбуків; смартфонами для цього користуються 10 млн осіб, планшети використовують 2,6 млн жителів України. Жінок серед цієї аудиторії на 2% більша за чоловіків. Українська інтернет-аудиторія доволі молода — 51% користувачів складають люди віком від 14 до 34 років.
Реклама 👇 Замовити

Kantar TNS CMeter збирає дані від інтернет-користувачів у віці 14-70 років. Панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня. Лічильники аналізують частоту відвідувань для понад 2,5 тис сайтів.

Липневий ТОП-25 популярних сайтів

Попри санкціїGoogle очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017 1VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки Vk.com, що займає 11 місце, виріс в охопленні. Також активно росте InstagramGoogle очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017 2Instagram та Facebook набирають обертів серед українців, а ось Ok.ru покинув рейтинг і в липні набрав 12,63%. Цікаво, що сумарна унікальна аудиторія Instagram та Facebook ще на початку травня становила 7,5 млн користувачів, а до кінця червня склала +3,5 млн.

До речі, рекомендуємо більше дізнатися чим корисна «несоціальна» соцмережа Google на основі новин у нашому матеріаліGoogle очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017 3Чим корисна «несоціальна» соцмережа Google на основі новин.

Google очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017 4

Ми також писали, що згідно із отриманими даними моніторингу, 19+ млн користувачів в Україні заходять вGoogle очолив рейтинг популярних сайтів за липень 2017 5У червні 2017-го інтернетом користувалися 22 млн українців інтернет за допомогою настільних ПК чи ноутбуків; смартфонами для цього користуються 10 млн осіб, планшети використовують 2,6 млн жителів України. Жінок серед цієї аудиторії на 2% більша за чоловіків. Українська інтернет-аудиторія доволі молода — 51% користувачів складають люди віком від 14 до 34 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: