Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google Maps відкриває віртуальний тур «Запоріжсталлю»

Google Maps vidkryvaje virtuaľnyj tur «Zaporižstallju»

На картах Google Maps можна буде прогулятися металургійним комбінатом. 7 серпня на підприємстві працювали спеціалісти компанії Google, які займались зйомкою заводу у форматі 360º
Na kartah Google Maps možna bude proguljatysja metalurgijnym kombinatom. 7 serpnja na pidpryjemstvi pracjuvaly specialisty kompaniї Google, jaki zajmalyś zjomkoju zavodu u formati 360º
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За попередніми даними, онлайн-екскурсія буде доступна для користувачів сервісу Google Maps в Україні вже за кілька тижнів. Що мають показати на карті Google На основі панорамних фотозйомок буде створено віртуальний 3D-тур на основі онлайн-сервісуStreet View. Спеціалісти компанії відзняли зсередини основні локації комбінату. Користувачі онлайн-сервісу зможуть наживо побачити цехи та нові обєкти підприємства. Крім того, нещодавно компанія Google разом з Міністерством культури України створили віртуальний тур, в який можна вирушити 7 музеями під відкритим небом. Ці заклади розташовано в різних областях України. У віртуальний тур музеями в 3D можна вирушити на сайті. Також нагадаємо, що кожен бажаючий може віртуально прогулятися головною залою українського уряду. Тут зазвичай відбувають засідання Кабінету Міністрів. При цьому в 3D-турі можна обрати будь-яку точку огляду. Це дає змогу користувачеві побачити панораму зали із робочого місця прем’єр-міністра, з місць роботи членів Кабміну та працівників Секретаріату. Відчути атмосферу залу, в якому приймаються найважливіші рішення для країни, можна за посиланням.

За попередніми даними, онлайн-екскурсія буде доступна для користувачів сервісу Google Maps в Україні вже за кілька тижнів.

Що мають показати на карті Google

На основі панорамних фотозйомок буде створено віртуальний 3D-тур на основі онлайн-сервісуStreet View. Спеціалісти компанії відзняли зсередини основні локації комбінату. Користувачі онлайн-сервісу зможуть «наживо» побачити цехи та нові об’єкти підприємства. Крім того, нещодавно компанія Google разом з Міністерством культури України створили віртуальний тур, в який можна вирушити 7 музеями під відкритим небом. Ці заклади розташовано в різних областях України. У віртуальний тур музеями в 3D можна вирушити на сайті.

Також нагадаємо, що кожен бажаючий може віртуально прогулятися головною залою українського уряду. Тут зазвичай відбувають засідання Кабінету Міністрів. При цьому в 3D-турі можна обрати будь-яку точку огляду. Це дає змогу користувачеві побачити панораму зали із робочого місця прем’єр-міністра, з місць роботи членів Кабміну та працівників Секретаріату. Відчути атмосферу залу, в якому приймаються найважливіші рішення для країни, можна за посиланням.

Теґи: Google
Джерело: Zaxid.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: