fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бали замість лотереї — що пропонує змінити у Green Card президент США

Baly zamisť lotereї — ščo proponuje zminyty u Green Card prezydent SŠA
Президент США Дональд Трамп у середу представив законопроект, що відмінить лотерею Green Card та запровадить систему балів для отримання робочої візи. У ЗМІ розповіли, як набрати достатньо балів для отримання американської візи, передає УНН з посиланням на CNN.
Prezydent SŠA Donaľd Tramp u seredu predstavyv zakonoproekt, ščo vidminyť lotereju Green Card ta zaprovadyť systemu baliv dlja otrymannja robočoї vizy. U ZMI rozpovily, jak nabraty dostatńo baliv dlja otrymannja amerykanśkoї vizy, peredaje UNN z posylannjam na CNN.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонує Трамп. План імітує іміграційні системи, що вже діють у Австралії та Канаді. В цих системах потенційних іммігрантів оцінюють на базі персональних критеріїв. Згідно цієї системи, 140 тис віз щорічно надається в першу чергу людям з найвищими оцінками. Аби подати заявку, кандидати мають здобути щонайменше 30 балів. Як взагалі будуть накопичуватися ці бали. Пріоритет надається робочому вікові — при цьому найвища оцінка в 10 балів надається людям віком від від 26 до 30, найменша (2 бали) — особам у віці від 46 до 50 років. Люди молодші ха 18 чи старші за 50 років не отримують жодної оцінки. 1 бал отримають випускники з дипломом американської або іноземної середньої школи. Вища совіта має таку структуру оцінювання: Іноземний бакалавр заробляє 5 балів Бакалавр США має 6 балів Іноземні ступені магістра в галузі STEM заробляють 7 очок Аналогічні магістри із вишів у США мають 8 балів Зарубіжний професійний ступінь або докторський ступінь приносить своїм володарям 10 балів Його американський еквівалент отримує 13 балів. Окрема група балів надається за знання англійської: Кожен, хто має рівень знань мови нижче від 60%, не отримує балів Власники знань англійської на рівні 60-80% отримують 6 балів Максимальна оцінка за ідеальне знання мови складатиме 12 балів. Робота та працевлаштування у США — теж окрема група балів: 5 очок нараховуються, якщо заявник має пропозицію про роботу, яка сплачуватиме принаймні 150% середнього доходу сімї 8 балів, за умови, що майбутній дохід становить 200% від цього показника 13 балів — при 300% показникові. Чи є якісь особливі привілей чи бонуси. Законопроектом передбачено бонусні бали для надзвичайних досягнень% Система надає 25 балів володарю Нобелівської премії чи власнику іншої міжнародної наукової нагороди 15 очок будуть надані тому, хто отримав індивідуальну нагороду в рамках Олімпійських ігор або подібну міжнародну спортивну нагороду. Як оцінюватимуть інвесторів. Система надає 6 балів претенденту, який інвестує $1,35 млн в нове комерційне підприємство в США. Якщо витрати на інвестиції складуть $1,8 млн, претендент отримає до 12 балів. Що чекає на тих, хто хоче мігрувати родиною. Законопроект також вимагає від заявників, якщо вони імігрують подружжям, розрахувати подібним чином кількість балів своєї другої половини. Тож бонусні бали чоловік чи дружина мігрантів можуть отримати за аналогічною схемою. Чи принято вже ці зміни. Ні, поки що законопроект лише перебуває на розгляді та обговоренні.
Реклама 👇 Замовити

Що пропонує Трамп

План імітує іміграційні системи, що вже діють у Австралії та Канаді. В цих системах потенційних іммігрантів оцінюють на базі персональних критеріїв. Згідно цієї системи, 140 тис віз щорічно надається в першу чергу людям з найвищими оцінками. Аби подати заявку, кандидати мають здобути щонайменше 30 балів.

Як взагалі будуть накопичуватися ці бали

Пріоритет надається «робочому» вікові — при цьому найвища оцінка в 10 балів надається людям віком від від 26 до 30, найменша (2 бали) — особам у віці від 46 до 50 років. Люди молодші ха 18 чи старші за 50 років не отримують жодної оцінки.

1 бал отримають випускники з дипломом американської або іноземної середньої школи. Вища совіта має таку структуру оцінювання:

 • Іноземний бакалавр заробляє 5 балів
 • Бакалавр США має 6 балів
 • Іноземні ступені магістра в галузі STEM заробляють 7 очок
 • Аналогічні магістри із вишів у США мають 8 балів
 • Зарубіжний професійний ступінь або докторський ступінь приносить своїм володарям 10 балів
 • Його американський еквівалент отримує 13 балів.

Окрема група балів надається за знання англійської:

 • Кожен, хто має рівень знань мови нижче від 60%, не отримує балів
 • Власники знань англійської на рівні 60-80% отримують 6 балів
 • Максимальна оцінка за ідеальне знання мови складатиме 12 балів.

Робота та працевлаштування у США — теж окрема група балів:

 • 5 очок нараховуються, якщо заявник має пропозицію про роботу, яка сплачуватиме принаймні 150% середнього доходу сімї
 • 8 балів, за умови, що майбутній дохід становить 200% від цього показника
 • 13 балів — при 300% показникові.

Чи є якісь особливі привілей чи бонуси

Законопроектом передбачено бонусні бали для «надзвичайних» досягнень%

 • Система надає 25 балів володарю Нобелівської премії чи власнику іншої міжнародної наукової нагороди
 • 15 очок будуть надані тому, хто отримав індивідуальну нагороду в рамках Олімпійських ігор або подібну міжнародну спортивну нагороду.

Як оцінюватимуть інвесторів

Система надає 6 балів претенденту, який інвестує $1,35 млн в «нове комерційне підприємство» в США. Якщо витрати на інвестиції складуть $1,8 млн, претендент отримає до 12 балів.

Що чекає на тих, хто хоче мігрувати родиною

Законопроект також вимагає від заявників, якщо вони імігрують подружжям, розрахувати подібним чином кількість балів своєї другої половини. Тож бонусні бали чоловік чи дружина мігрантів можуть отримати за аналогічною схемою.

Чи принято вже ці зміни

Ні, поки що законопроект лише перебуває на розгляді та обговоренні.

Джерело: UNN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: