Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європа надасть €37 млн на видобуток газу в Україні

Jevropa nadasť €37 mln na vydobutok gazu v Ukraїni

Європейський інвестиційний банк має намір виділити €37 млн на проект, який має на меті збільшення видобутку природного газу в Україні

Jevropejśkyj investycijnyj bank maje namir vydilyty €37 mln na proekt, jakyj maje na meti zbiľšennja vydobutku pryrodnogo gazu v Ukraїni

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський інвестиційний банк планує надати фінансову підтримку на ініціативи з видобутку природного газу в Україні. Про це стало відомо у пятницю, 4 серпня.  Загальна вартість проекту становить €98 млн. Європейський інвестиційний банк має намір виділити €37 млн. Мета проекту. За інформацією Європейського інвестиційного банку, проект має на меті збільшення видобутку природного газу шляхом встановлення нових газокомпресорних установок. Також передбачено монтаж установок для очищення газу на деяких газових родовищах України. Процес екологічної оцінки й відповідні документи, включаючи дозволи на експлуатацію та будівництво вищевказаних установок, будуть розглянуті під час due diligence проекту. У грудні 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк уклали угоду про фінансування модернізації магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород на суму €150 млн. Раніше ми повідомляли про те, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) видасть Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн ліцензію на право провадження господарської діяльності. Вона займатиметься постачанням природного газу на території України. Компанія займається генерацією, передачею та постачанням електроенергії. А також до її сфери входить видобуток, транспортування і постачання природного газу. Компанія Petroforce, що спеціалізується на торгівлі нафтою і нафтопродуктами, теж заснувала в Україні дочірню компанію і подала заявку на отримання ліцензії на торгівлю природним газом. Загалом три компанії пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу в розмірі $300 млн.

Європейський інвестиційний банк планує надати фінансову підтримку на ініціативи з видобутку природного газу в Україні. Про це стало відомо у п’ятницю, 4 серпня.  Загальна вартість проекту становить €98 млн. Європейський інвестиційний банк має намір виділити €37 млн.

Мета проекту

За інформацією Європейського інвестиційного банку, проект має на меті збільшення видобутку природного газу шляхом встановлення нових газокомпресорних установок. Також передбачено монтаж установок для очищення газу на деяких газових родовищах України. Процес екологічної оцінки й відповідні документи, включаючи дозволи на експлуатацію та будівництво вищевказаних установок, будуть розглянуті під час due diligence проекту.

У грудні 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк уклали угоду про фінансування модернізації магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород на суму €150 млн.

Раніше ми повідомляли про те, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) видасть «Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн» ліцензію на право провадження господарської діяльності. Вона займатиметься постачанням природного газу на території України. Компанія займається генерацією, передачею та постачанням електроенергії. А також до її сфери входить видобуток, транспортування і постачання природного газу. Компанія Petroforce, що спеціалізується на торгівлі нафтою і нафтопродуктами, теж заснувала в Україні дочірню компанію і подала заявку на отримання ліцензії на торгівлю природним газом. Загалом три компанії пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу в розмірі $300 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: