fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

General Electric та «Укрзалізниця» почали співпрацювати

General Electric ta «Ukrzaliznycja» počaly spivpracjuvaty
General Electric та ПАТ «Укрзалізниця» розвиватимуть співпрацю для оновлення парку тепловозів та сервісного обслуговування із значною локалізацією з використанням комплектуючих українського виробництва та потужностей українських підприємств
General Electric ta PAT «Ukrzaliznycja» rozvyvatymuť spivpracju dlja onovlennja parku teplovoziv ta servisnogo obslugovuvannja iz značnoju lokalizacijeju z vykorystannjam komplektujučyh ukraїnśkogo vyrobnyctva ta potužnostej ukraїnśkyh pidpryjemstv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанії задекларували конкретні напрямки взаємодії у Листі про наміри. Його 3 серпня 2017 року у Києві підписали голова правління ПАТ Укрзалізниця Войцех Балчун, член правління Марек Роберт Залєсний та генеральний менеджер GE Transportation в країнах СНД, Європи, Близького Сходу та північної Африки Гокхан Байхан. Які подальші кроки співпраці. Планується, що перший контракт для оновлення локомотивного парку Укрзалізниці буде укладений у вересні 2017 року. Співпрацювати із компанію General Electric щодо виробництва та модернізації тепловозів Укрзалізниця планує упродовж наступних 10 років. General Electric для локалізації виробництва локомотивів в Україні визначить виробничу базу серед українських підприємств. Оновлення тягового рухомого складу стимулюватиме розвиток економічного потенціалу держави. Локомотиви планується задіяти у першу чергу на найбільш вантажонапружених дільницях. Також їх буде задіяно для ліквідації вузьких місць на шляху перевезення вантажів в напрямку портів. Стратегічне партнерство зі світовим лідером дозволить Укрзалізниці впевнено прогнозувати ситуацію зі станом локомотивів, мати гарантії якості модернізації існуючих та передові цифрові технології у побудові нових. Нам потрібна сучасна, ресурсоощадна техніка нового покоління, яка у тому числі і комфортна для роботи машиністів та ергономічна в обслуговуванні. Войцех Балчун. голова правління ПАТ Укрзалізниця . Також стало відомо, що українська залізниця співпрацюватиме з провідними світовими інформаційними агенціями, що показують хід торгів валютними курсами, грошовими ресурсами, фінансовими інструментами. Це дасть змогу в режимі реального часу та з максимальною прозорістю фіксувати угоди на фінансових ринках. Національний перевізник має непогані результати за I півріччя. Доходи від перевезень у порівнянні з минулорічними результатами виросли на 4 млрд грн, або на 14%. Витрати за перші 6 місяців навіть не зрівнялися із запланованими, опинившись менше на 1,55 млрд грн (на 3,9% ).
Реклама 👇 Замовити

Компанії задекларували конкретні напрямки взаємодії у Листі про наміри. Його 3 серпня 2017 року у Києві підписали голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун, член правління Марек Роберт Залєсний та генеральний менеджер GE Transportation в країнах СНД, Європи, Близького Сходу та північної Африки Гокхан Байхан.

Які подальші кроки співпраці

Планується, що перший контракт для оновлення локомотивного парку Укрзалізниці буде укладений у вересні 2017 року. Співпрацювати із компанію General Electric щодо виробництва та модернізації тепловозів «Укрзалізниця» планує упродовж наступних 10 років.

General Electric для локалізації виробництва локомотивів в Україні визначить виробничу базу серед українських підприємств. Оновлення тягового рухомого складу стимулюватиме розвиток економічного потенціалу держави. Локомотиви планується задіяти у першу чергу на найбільш вантажонапружених дільницях. Також їх буде задіяно для ліквідації вузьких місць на шляху перевезення вантажів в напрямку портів.

Стратегічне партнерство зі світовим лідером дозволить Укрзалізниці впевнено прогнозувати ситуацію зі станом локомотивів, мати гарантії якості модернізації існуючих та передові цифрові технології у побудові нових. Нам потрібна сучасна, ресурсоощадна техніка нового покоління, яка у тому числі і комфортна для роботи машиністів та ергономічна в обслуговуванні

Войцех Балчун, голова правління ПАТ «Укрзалізниця»

Також стало відомо, що українська залізниця співпрацюватимеGeneral Electric та «Укрзалізниця» почали співпрацювати 1«Укрзалізниця» співпрацює з Bloomberg з провідними світовими інформаційними агенціями, що показують хід торгів валютними курсами, грошовими ресурсами, фінансовими інструментами. Це дасть змогу в режимі реального часу та з максимальною прозорістю фіксувати угоди на фінансових ринках. Національний перевізник має непогані результати за I півріччя. Доходи від перевезень у порівнянні з минулорічними результатами вирослиGeneral Electric та «Укрзалізниця» почали співпрацювати 2«Укрзалізниця» заробила 3,9 млрд грн на 4 млрд грн, або на 14%. Витрати за перші 6 місяців навіть не зрівнялися із запланованими, опинившись менше на 1,55 млрд грн (на 3,9% ).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: