fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці відкриється платформа для незалежного театру

U stolyci vidkryjeťsja platforma dlja nezaležnogo teatru
Ініціаторами створення нового майданчика для театру стали журналіст Олексій Ананов, директорка Дикого театру Ярослава Кравченко, режисер Сергій Перекрест та Національний центр Олександра Довженка
Iniciatoramy stvorennja novogo majdančyka dlja teatru staly žurnalist Oleksij Ananov, dyrektorka Dykogo teatru Jaroslava Kravčenko, režyser Sergij Perekrest ta Nacionaľnyj centr Oleksandra Dovženka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вже з 7 по 17 вересня Сцена 6 прийме міжнародну театрально-хореографічну програму ювілейного 10-го фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Партнером центру театру у цьому стане Довженко-Центр. Функціональність нової платформи. Сцена 6 стане мультидисциплінарною перформативною платформою, що буде відкрита для співпраці незалежних театрів. На її базі працюватиме Інститут дослідження театру. Також вона буде доповнена хореографічною майстернею Віктора Рубана та музичною студією і працюватиме як експериментальна лабораторія перформативних мистецтв. Театральний центр використовуватиме спеціально створену інфраструктуру: велику сцену-трансформер з глядацькою залою на 300 місць, камерну сцену, репетиційні кімнати, простір для науково-дослідної роботи в сфері театру. Функціонуватиме Сцена 6 за принципом резидентства. Ми також розповідали вам про те, що в Києві мистецтво допомагатиме підтримувати благодійність. У столичному кінотеатрі Планета Кіно встановили пристрій для пожертв із підтримкою технології NFC. З його допомогою кияни зможуть робити благодійні внески із використанням безконтактної оплати Pay Pass чи Pay Wave з платіжних карток Visa чи MasterCard. Також кияни пропонують створити креативний квартал на базі занедбаної промзони. На території Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу наразі базується спільнота IZONE. Городяни підтримують подальший розвиток культурного простору у цьому місці. Там пропонують створити креативний простір для всіх, хто цікавиться дизайном та мистецтвом. Тут проходитимуть виставки художників, будуть творчі зустрічі та презентації. Приміщення галереї можна облаштувати розсувними стінами, які дозволять змінювати її простір.
Реклама 👇 Замовити

Вже з 7 по 17 вересня «Сцена 6» прийме міжнародну театрально-хореографічну програму ювілейного 10-го фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Партнером центру театру у цьому стане «Довженко-Центр».

Функціональність нової платформи

«Сцена 6» стане мультидисциплінарною перформативною платформою, що буде відкрита для співпраці незалежних театрів. На її базі працюватиме Інститут дослідження театру. Також вона буде доповнена хореографічною майстернею Віктора Рубана та музичною студією і працюватиме як експериментальна лабораторія перформативних мистецтв. Театральний центр використовуватиме спеціально створену інфраструктуру:

  • велику сцену-трансформер з глядацькою залою на 300 місць,
  • камерну сцену,
  • репетиційні кімнати,
  • простір для науково-дослідної роботи в сфері театру.

Функціонуватиме «Сцена 6» за принципом резидентства.

У столиці відкриється платформа для незалежного театру 1

Ми також розповідали вам про те, що в Києві мистецтво допомагатиме підтримувати благодійність. У столичному кінотеатрі «Планета Кіно» встановили пристрійУ столиці відкриється платформа для незалежного театру 2У киян є можливість робити благодійні внески NFC-платежами в кіно для пожертв із підтримкою технології NFC. З його допомогою кияни зможуть робити благодійні внески із використанням безконтактної оплати Pay Pass чи Pay Wave з платіжних карток Visa чи MasterCard.

Також кияни пропонують створити креативний квартал на базі занедбаної промзони. На території Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу наразі базується спільнота IZONE. Городяни підтримують подальший розвитокУ столиці відкриється платформа для незалежного театру 3У столиці пропонують створити креативний квартал культурного простору у цьому місці. Там пропонують створити креативний простір для всіх, хто цікавиться дизайном та мистецтвом. Тут проходитимуть виставки художників, будуть творчі зустрічі та презентації. Приміщення галереї можна облаштувати розсувними стінами, які дозволять змінювати її простір.

Джерело: Новое Время

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: