fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Тест «рудої панди» — Firefox отримав низку незвичних опцій

Test «rudoї pandy» — Firefox otrymav nyzku nezvyčnyh opcij
Розробники представили колекцію розширень TestPilot, які дають нові можливості для користувачів стосовно передачі файлів, роботи з нотатками та розпізнаванням голосу. Творці браузера сподіваються, що це покращить користувацький досвід та зацікавить нову аудиторію
Rozrobnyky predstavyly kolekciju rozšyreń TestPilot, jaki dajuť novi možlyvosti dlja korystuvačiv stosovno peredači fajliv, roboty z notatkamy ta rozpiznavannjam golosu. Tvorci brauzera spodivajuťsja, ščo ce pokraščyť korystuvaćkyj dosvid ta zacikavyť novu audytoriju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі активізовано 6 нових експериментальних функцій для користувачів браузера Firefox. Розробники обіцяють, що за умов належної підтримки та позитивного відгуку всі нові опції стануть постійно діючими. Які нові можливості Firefox представлено. Користувачі, які встановлять експериментальні плаґіни для свого браузера, зможуть заморожувати вкладки тимчасово непотрібних сайтів із подальшим їх відкриттям, відцентровувати відео з популярних відеохостинґів при відтворенні, створювати в браузері віртуальні тематичні контейнери для добірок ресурсів та сайтів,  користуватися голосовим пошуком, робити нотатки прямо у Firefox та передавати зашифровані файли іншим користувачам. Як скористатися новими опціями. Для участі у програмі тестування достатньо встановити браузер з підтримкою новітніх плаґінів. Ми також розповідали про те, як скористатися VPN для підвищеної анонімності. Питання захисту даних та діяльності з боку спецслужб в інтернеті актуальне не лише в США. Країни Європейського Союзу, особливо на тлі останніх терактів, розмірковують над тим, як використовувати дані з інтернету, аби допомогти слідству й запобігати небезпекам, але не порушувати приватний простір своїх громадян. Чимало питань такого роду постають на політичному порядку денному напередодні виборів до парламенту у Німеччині: до якого масштабу варто контролювати соціальні мережі? Чи дозволяти спецслужбам відстежувати особисте листування? Поки що це лише розмови й важко зрозуміти, яку ж інформацію про користувачів таки справді відстежують. Тому про всяк випадок, варто розуміти, як саме можна захиститися.
Реклама 👇 Замовити

Наразі активізовано 6 нових експериментальних функцій для користувачів браузера Firefox. Розробники обіцяють, що за умов належної підтримки та позитивного відгуку всі нові опції стануть постійно діючими.

Які нові можливості Firefox представлено

Користувачі, які встановлять експериментальні плаґіни для свого браузера, зможуть «заморожувати» вкладки тимчасово непотрібних сайтів із подальшим їх відкриттям, відцентровувати відео з популярних відеохостинґів при відтворенні, створювати в браузері віртуальні тематичні «контейнери» для добірок ресурсів та сайтів,  користуватися голосовим пошуком, робити нотатки прямо у Firefox та передавати зашифровані файли іншим користувачам.

Як скористатися новими опціями

Для участі у програмі тестування достатньо встановити браузер з підтримкою новітніх плаґінів. Ми також розповідали про те, як скористатися VPNТест «рудої панди» — Firefox отримав низку незвичних опцій 1Що таке VPN і як активувати його безкоштовно за 10 хвилин для підвищеної анонімності. Питання захисту даних та діяльності з боку спецслужб в інтернеті актуальне не лише в США. Країни Європейського СоюзуТест «рудої панди» — Firefox отримав низку незвичних опцій 2До 2020 року ЄС матиме безкоштовний інтернет, особливо на тлі останніх терактів, розмірковують над тим, як використовувати дані з інтернету, аби допомогти слідству й запобігати небезпекам, але не порушувати приватний простір своїх громадян. Чимало питань такого роду постають на політичному порядку денному напередодні виборів до парламенту у НімеччиніТест «рудої панди» — Firefox отримав низку незвичних опцій 3Німеччині вдалося забезпечити 85% енергії з альтернативних джерел: до якого масштабу варто контролювати соціальні мережі? Чи дозволяти спецслужбам відстежувати особисте листування? Поки що це лише розмови й важко зрозуміти, яку ж інформацію про користувачів таки справді відстежують. Тому про всяк випадок, варто розуміти, як саме можна захиститися.

Джерело: Firefox TestPilot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: