fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києва з’явилася інтерактивна мапа енергоефективності

U Kyjeva z'javylasja interaktyvna mapa energoefektyvnosti
ПАТ «Київенерго» створило корисну карту енергоефективності, де проаналізовано існуючий рівень споживання теплоенергії 6 тис столичних будівель, а також — оцінка обсягів тепла, які можна заощадити за допомогою енергоефективних заходів
PAT «Kyїvenergo» stvorylo korysnu kartu energoefektyvnosti, de proanalizovano isnujučyj riveń spožyvannja teploenergiї 6 tys stolyčnyh budiveľ, a takož — ocinka obsjagiv tepla, jaki možna zaoščadyty za dopomogoju energoefektyvnyh zahodiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На сторінці доступна інформація щодо фактичного і нормативного теплоспоживання. Також сервіс відображає рівень можливої економії теплової енергії, якої можна досягти завдяки енергоефективним заходам та простим порадам щодо збереження тепла в будинку. Як виглядає карта. Ви можете обрати свій район, свою вулицю та номер будинку і переглянути існуючу інформацію. Онлайн-сервіс працює у тестовому режимі. Якщо ви помітили на карті неточності в даних, можна повідомити про це через форму зворотного зв’язку. У Київенерго зазначають, що у столиці є безліч можливостей аби на вигідних умовах впроваджувати у власних будинках енергоефективні заходи. Раніше стало відомо, що в Києві зявиться перший енергоефективний житловий квартал. ЖК Файна Таун стане проектом, аналогів якому в столиці поки немає. Будинки будуть обігріватися автономною котельнею. Квартири оснащені бойлерами, індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, а також підземними системами збору сміття. Енергоефективність також є одним із ключових питань у світі. BNEF очікує зростання світового споживання електроенергії на 58% до 2040 року, що відповідає 2% середньомісячного зростання. При цьому ця динаміка споживання енергії все в більшій мірі відривається від ВВП: прогнозується, що споживання електроенергії на одиницю ВВП знизиться на 27% в період 2017-2040 років. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн.
Реклама 👇 Замовити

На сторінці доступна інформація щодо фактичного і нормативного теплоспоживання. Також сервіс відображає рівень можливої економії теплової енергії, якої можна досягти завдяки енергоефективним заходам та простим порадам щодо збереження тепла в будинку.

Як виглядає карта

Ви можете обрати свій район, свою вулицю та номер будинку і переглянути існуючу інформацію. Онлайн-сервіс працює у тестовому режимі. Якщо ви помітили на карті неточності в даних, можна повідомити про це через форму зворотного зв’язку. У «Київенерго» зазначають, що у столиці є безліч можливостей аби на вигідних умовах впроваджувати у власних будинках енергоефективні заходи.

У Києва з'явилася інтерактивна мапа енергоефективності 1

Раніше стало відомо, що в Києві з’явитьсяУ Києва з'явилася інтерактивна мапа енергоефективності 2У Києві побудують екологічний житловий комплекс перший енергоефективний житловий квартал. ЖК «Файна Таун» стане проектом, аналогів якому в столиці поки немає. Будинки будуть обігріватися автономною котельнею. Квартири оснащені бойлерами, індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, а також підземними системами збору сміття.

Енергоефективність також є одним із ключових питань у світі. BNEF очікує зростанняУ Києва з'явилася інтерактивна мапа енергоефективності 3Світова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки світового споживання електроенергії на 58% до 2040 року, що відповідає 2% середньомісячного зростання. При цьому ця динаміка споживання енергії все в більшій мірі відривається від ВВП: прогнозується, що споживання електроенергії на одиницю ВВП знизиться на 27% в період 2017-2040 років. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: