fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Друга за потужністю у світі — в Штатах будують нову вітроелектростанцію

Druga za potužnistju u sviti — v Štatah budujuť novu vitroelektrostanciju
Станція Wind Catcher стане частиною більш масштабного проекту Wind Catcher Energy Connection вартістю $4,5 млрд, в рамках якого заплановано також будівництво приблизно 560 км надвисоковольтних силових ліній
Stancija Wind Catcher stane častynoju biľš masštabnogo proektu Wind Catcher Energy Connection vartistju $4,5 mlrd, v ramkah jakogo zaplanovano takož budivnyctvo pryblyzno 560 km nadvysokovoľtnyh sylovyh linij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Станція Wind Catcher буде споруджена на рівнині в штаті Оклахома. Як повідомляє Clean Technica, 2 тис МВт вироблятимуть останні моделі вітряних турбін GE, 800 штук по 2,5 МВт кожна. Перспективи вітропарку. Будівництво вітрової електростанції має завершитися в 2020 році. Місцеві комунальні підприємства вже подали прохання владі Луїзіани, Арканзасу, Техасу і Оклахоми заявки на придбання станції у Invenergy і будівництво електромережі для 1,1 млн своїх клієнтів. Якщо угода відбудеться, споживачі зможуть заощадити понад $7 млрд упродовж 25 років. Нагадаємо, що цьогоріч на Львівщині побудують потужну вітрову електростанцію. ВЕС Старий Самбір-2 на 20,7 МВт розпочне свою роботу восени. В регіоні вже діють 2 об’єкти вітрової енергетики ВЕС Старий Самбір-1, кожна потужністю по 6,6 МВт, які у 2016 році виробили 23,1 млн кВт/год. Раніше стало відомо, що частка альтернативної енергетики активно зростатиме у найближчі декілька десятиліть. На сонце і вітер сумарно припаде 48% встановленої потужності світових електростанцій і 34% обсягів випущеної електроенергії (станом на 2040 рік). Вартість виробництва електроенергії до 2040 року скоротиться в сонячній енергетиці на 66%, в материковій вітроенергетиці — на 47%, а в офшорній вітроенергетиці — на 71%. Попит на природний газ в електроенергетиці в Японії і Південній Кореї знизиться більш ніж на 50% за найближчі 10 років (а на ці країни припадає половина світового ринку споживання газу). Причина — запуск вугільних енергетичних потужностей в цих країнах.
Реклама 👇 Замовити

Станція Wind Catcher буде споруджена на рівнині в штаті Оклахома. Як повідомляє Clean Technica, 2 тис МВт вироблятимуть останні моделі вітряних турбін GE, 800 штук по 2,5 МВт кожна.

Перспективи вітропарку

Будівництво вітрової електростанції має завершитися в 2020 році. Місцеві комунальні підприємства вже подали прохання владі Луїзіани, Арканзасу, Техасу і Оклахоми заявки на придбання станції у Invenergy і будівництво електромережі для 1,1 млн своїх клієнтів. Якщо угода відбудеться, споживачі зможуть заощадити понад $7 млрд упродовж 25 років.

Нагадаємо, що цьогоріч на Львівщині побудуютьДруга за потужністю у світі — в Штатах будують нову вітроелектростанцію 1На Львівщині побудують потужну вітроелектростанцію потужну вітрову електростанцію. ВЕС «Старий Самбір-2» на 20,7 МВт розпочне свою роботу восени. В регіоні вже діють 2 об’єкти вітрової енергетики ВЕС «Старий Самбір-1», кожна потужністю по 6,6 МВт, які у 2016 році виробили 23,1 млн кВт/год.

Раніше стало відомо, що частка альтернативної енергетики активно зростатимеДруга за потужністю у світі — в Штатах будують нову вітроелектростанцію 2Світова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки у найближчі декілька десятиліть. На сонце і вітер сумарно припаде 48% встановленої потужності світових електростанцій і 34% обсягів випущеної електроенергії (станом на 2040 рік). Вартість виробництва електроенергії до 2040 року скоротиться в сонячній енергетиці на 66%, в материковій вітроенергетиці — на 47%, а в офшорній вітроенергетиці — на 71%. Попит на природний газ в електроенергетиці в Японії і Південній Кореї знизиться більш ніж на 50% за найближчі 10 років (а на ці країни припадає половина світового ринку споживання газу). Причина — запуск вугільних енергетичних потужностей в цих країнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: