fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

NASA випустило симулятор для прогулянок Марсом

NASA vypustylo symuljator dlja proguljanok Marsom
Агентство NASA спільно з компанією Fusion Media Group і лабораторією Массачусетського технологічного інституту випустило симулятор Mars 2030. Проект має на меті показати, якими будуть прогулянки по червоній планеті приблизно в 2030 році, коли NASA планує потрапити туди
Agentstvo NASA spiľno z kompanijeju Fusion Media Group i laboratorijeju Massačusetśkogo tehnologičnogo instytutu vypustylo symuljator Mars 2030. Proekt maje na meti pokazaty, jakymy buduť proguljanky po červonij planeti pryblyzno v 2030 roci, koly NASA planuje potrapyty tudy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  VR-симулятор дозволяє здійснити подорож по ділянці планети площею 39 квадратних кілометрів. Тут можна побачити житлові станції, марсоходи, сонячні батареї та інші обєкти. Як функціонує розробка. Симулятор позбавлений будь-якої сюжетної лінії. Перед користувачем не ставиться ніяких завдань, як у компютерній грі, — можна просто погуляти по Марсу, керувати марсоходом та відвідати різні обєкти марсіанської станції. Марсіанські ландшафти були відтворені за фотографіями, зробленими апаратами Curiosity і Mars Reconnaissance Orbiter. Раніше ми розповідали вам про інші плани NASA. Зокрема Агенція має намір протягом 5 років виділити $390 млн на створення демонстраційної версії літака і випробувати її над населеними районами. Підготувати модель до комерційного виробництва обіцяють вже до 2020 року. Також NASA намагається винайти технологію, яка дозволить випікати хліб просто на орбіті. Поки що найбільше відкриття Національної космічної Агенції США відбулося на початку літа 2017 року. Тоді було заявлено що у Галактиці вже виявили приблизно 50 подібних до Землі екзопланет. Найцікавішою з нових знахідок є планета під назвою KY 7711, розташована поруч з зіркою на відстані як Земля від Сонця. Це означає, що вона отримує таку ж кількість тепла, хоча приблизно в 1,3 рази більша нашої планети. Вчені NASA вважають, що знахідка знаменує собою початок нової епохи. Найближчим часом очікується запуск таких місій, як супутник Suriting Exoplanet Survey Satellite (TESS) і космічний телескоп Джеймса Вебба (JWST). Вони будуть слідкувати за екзопланетами про які Кеплер не зможе, ідентифікувати нову інформацію.
Реклама 👇 Замовити

VR-симулятор дозволяє здійснити подорож по ділянці планети площею 39 квадратних кілометрів. Тут можна побачити житлові станції, марсоходи, сонячні батареї та інші об’єкти.

Як функціонує розробка

Симулятор позбавлений будь-якої сюжетної лінії. Перед користувачем не ставиться ніяких завдань, як у комп’ютерній грі, — можна просто погуляти по Марсу, керувати марсоходом та відвідати різні об’єкти марсіанської станції. Марсіанські ландшафти були відтворені за фотографіями, зробленими апаратами Curiosity і Mars Reconnaissance Orbiter. Раніше ми розповідали вам про інші плани NASA. Зокрема Агенція має намір протягом 5 років виділити $390 млнNASA випустило симулятор для прогулянок Марсом 1NASA планує створити надзвуковий літак на створення демонстраційної версії літака і випробувати її над населеними районами. Підготувати модель до комерційного виробництва обіцяють вже до 2020 року. Також NASA намагається винайтиNASA випустило симулятор для прогулянок Марсом 2Без крихт — як NASA хоче змінити хліб для космонавтів технологію, яка дозволить випікати хліб просто на орбіті.

Поки що найбільше відкриття Національної космічної Агенції США відбулося на початку літа 2017 року. Тоді було заявленоNASA випустило симулятор для прогулянок Марсом 3У NASA заявили про відкриття низки двійників Землі що у Галактиці вже виявили приблизно 50 подібних до Землі екзопланет. Найцікавішою з нових знахідок є планета під назвою KY 7711, розташована поруч з зіркою на відстані як Земля від Сонця. Це означає, що вона отримує таку ж кількість тепла, хоча приблизно в 1,3 рази більша нашої планети. Вчені NASA вважають, що знахідка знаменує собою початок нової епохи. Найближчим часом очікується запуск таких місій, як супутник Suriting Exoplanet Survey Satellite (TESS) і космічний телескоп Джеймса Вебба (JWST). Вони будуть слідкувати за екзопланетами про які «Кеплер» не зможе, ідентифікувати нову інформацію.

NASA випустило симулятор для прогулянок Марсом 4NASA випустило симулятор для прогулянок Марсом 5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: