fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт

Na Hersonščyni zapustyly sonjačnu elektrostanciju potužnistju 10 MVt
Компанія ДТЕК ввела в експлуатацію Трифанівську сонячну електростанцію (СЕС) в Херсонській області. Економія викидів вуглекислого газу в атмосферу складе близько 12 тисяч тонн на рік за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації
Kompanija DTEK vvela v ekspluataciju Tryfanivśku sonjačnu elektrostanciju (SES) v Hersonśkij oblasti. Ekonomija vykydiv vuglekyslogo gazu v atmosferu sklade blyźko 12 tysjač tonn na rik za rahunok znyžennja zavantažennja pidpryjemstv tradycijnoї generaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівельні роботи на Трифанівській сонячній електростанції почалися в березні і були завершені в другій половині липня 2017 року. На СЕС встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва JA Solar. Потужність нової станції. Трифанівська СЕС — перший проект ДТЕК ВДЕ в сонячній енергетиці. Її підсумки ляжуть в основу стратегії розвитку компанії в цьому сегменті. Передбачається, що щорічно електростанція буде генерувати 11-12 млн кВт/год зеленої електроенергії, що забезпечить енергією 15 навколишніх сіл. Які інші обєкти сонячної енергетики запускають в Україні. Нагадаємо, що нещодавно на Київщині запустили сонячну електростанцію потужністю 6 МВт. Загалом за підсумками 6 місяців 2017 року, в Україні було побудовано 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт. Інвестиції в ці проекти перевищили €210 млн. Раніше стало відомо про запуск будівництва сонячних електростанцій на Одещині. Завершити будівництво усіх трьох об’єктів планується до 1 червня 2018 року. Введення в експлуатацію потужностей відбуватиметься поетапно. На даний час вирішуються питання щодо відведення земельних ділянок. За словами Шакалова, до будівництва будуть залучені до 500 місцевих фахівців. Енергетичний холдинг Kness Group називають серед лідерів у галузі будівництва об’єктів альтернативної енергетики України. Відзначається, що потенційний розмір інвестицій, як українських, так і іноземних, який планується залучити в регіон під час реалізації проектів цієї компанії, становить понад $80 млн. Також компанія TIU Canada Ltd. почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі та інвестує в об’єкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року.
Реклама 👇 Замовити

Будівельні роботи на Трифанівській сонячній електростанції почалися в березні і були завершені в другій половині липня 2017 року. На СЕС встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва JA Solar.

Потужність нової станції

Трифанівська СЕС — перший проект ДТЕК ВДЕ в сонячній енергетиці. Її підсумки ляжуть в основу стратегії розвитку компанії в цьому сегменті. Передбачається, що щорічно електростанція буде генерувати 11-12 млн кВт/год «зеленої» електроенергії, що забезпечить енергією 15 навколишніх сіл.

Які інші об’єкти сонячної енергетики запускають в Україні

Нагадаємо, що нещодавно на Київщині запустилиНа Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт 1На Київщині запустилася сонячна електростанція на 6 МВт сонячну електростанцію потужністю 6 МВт. Загалом за підсумками 6 місяців 2017 року, в Україні було побудованоНа Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт 2Потужності відновлювальних джерел енергії в Україні перевищили 1,46 ГВт 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт. Інвестиції в ці проекти перевищили €210 млн. Раніше стало відомо про запуск будівництва сонячних електростанцій на Одещині. Завершити будівництво усіх трьох об’єктів планується до 1 червня 2018 року. Введення в експлуатацію потужностей відбуватиметься поетапно. На даний час вирішуються питання щодо відведення земельних ділянок. За словами Шакалова, до будівництва будуть залучені до 500 місцевих фахівців. Енергетичний холдинг Kness Group називають серед лідерів у галузі будівництва об’єктів альтернативної енергетики України. Відзначається, що потенційний розмір інвестицій, як українських, так і іноземних, який планується залучити в регіон під час реалізації проектів цієї компанії, становить понад $80 млн. Також компанія «TIU Canada Ltd.» почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі та інвестуєНа Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт 3Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції в об’єкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: