fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

17-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах

17-ričnyj ukraїneć stvoryv robota dlja zboru smittja u vodojmah
Робот Riveroni складається з підручних матеріалів. І зараз винахідник працює над його удосконаленням. Передбачається, що винахід буде запущений в дію Русланом Коптєвим цієї осені
Robot Riveroni skladajeťsja z pidručnyh materialiv. I zaraz vynahidnyk pracjuje nad jogo udoskonalennjam. Peredbačajeťsja, ščo vynahid bude zapuščenyj v diju Ruslanom Koptjevym cijeї oseni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Руслана, робот оснащений двома гребними гвинтами, за допомогою яких здатний пересуватися в різні боки і навіть повертатися на місці. Як функціонує робот-прибиральник. Спочатку Руслан планував дати своєму винаходу щось на зразок роботизованих рук. Однак ідея з грибними гвинтами здалася хлопцеві набагато надійнішою. Вся необхідна апаратура, включаючи пристрій звязку, різні сенсори і GPS, розміщена в водонепроникному пластиковому боксі. В якості джерела живлення використовується сонячна батарея. Вона робить пристрій автономним, і дає йому можливість працювати навіть в темний час доби. Крім того, роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор. В подальшому винахідник планує вдосконалити конструкцію та форм-фактор своєї розробки. Інші винаходи у робототехніці. Ліцеїсти КПІ створили схожого робота. Він може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою Android-пристрою через WiFi. Цей винахід також може покращити ситуацію із подоланням засмічення водойм.
Реклама 👇 Замовити

За словами Руслана, робот оснащений двома гребними гвинтами, за допомогою яких здатний пересуватися в різні боки і навіть повертатися на місці.

Як функціонує робот-прибиральник

Спочатку Руслан планував дати своєму винаходу щось на зразок роботизованих рук. Однак ідея з грибними гвинтами здалася хлопцеві набагато надійнішою. Вся необхідна апаратура, включаючи пристрій зв’язку, різні сенсори і GPS, розміщена в водонепроникному пластиковому боксі.

В якості джерела живлення використовується сонячна батарея. Вона робить пристрій автономним, і дає йому можливість працювати навіть в темний час доби. Крім того, роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор. В подальшому винахідник планує вдосконалити конструкцію та форм-фактор своєї розробки.

Інші винаходи у робототехніці

Ліцеїсти КПІ створили схожого робота17-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах 1Ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальника. Він може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою Android-пристрою через WiFi. Цей винахід також може покращити ситуацію із подоланням засмічення водойм.

Теґи: винаходи
Джерело: TechNation

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: