fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Берліні створили вуличну систему розпізнавання облич

U Berlini stvoryly vulyčnu systemu rozpiznavannja oblyč
У Німеччині почали тестувати систему розпізнавання облич. Система розпізнавання повинна підвищити безпеку в громадських місцях. Програма буде порівнювати обличчя перехожих зі збереженими фотографіями 250 добровільних учасників проекту
U Nimeččyni počaly testuvaty systemu rozpiznavannja oblyč. Systema rozpiznavannja povynna pidvyščyty bezpeku v gromadśkyh miscjah. Programa bude porivnjuvaty oblyččja perehožyh zi zbereženymy fotografijamy 250 dobroviľnyh učasnykiv proektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Берліні почалося тестування системи автоматичного розпізнавання облич. 250 добровольців згодились для участі у проекті, що триватиме 6 місяців. Проект стартував у вівторок, 1 серпня — і системі належить збільшити рівень безпеки на німецьких вулицях. Як працює система. Кожен учасник проекту надав 2 фото, а також своє ім’я для збереженні в системі. Три камери спостереження, встановлені на вході, виході і ескалаторі берлінської залізничної станції Зюдкройц, будуть вести зйомку перехожих, а спеціальна комп’ютерна програма — зіставляти обличчя на записах зі збереженими в базі даних фотографіями. В ході другої тестової фази система повинна визначати підозрілі предмети (наприклад, покинуті валізи), і повідомляти про них. Експерти із захисту даних розцінюють техніку для розпізнавання облич як приклад порушення основного права на інформаційне самовизначення. Нова техніка покликана, зокрема, ідентифікувати розшукуваних злочинців і тим самим підвищити безпеку в громадських місцях. Це повинно лякати правопорушників, допомагати в розслідуванні злочинів, а також підвищити у громадян почуття безпеки.. Томас де Мезьєр. міністр внутрішніх справ Німеччини. Інші зміни у Німеччині НІмеччина не лише турбується про безпеку у громадських місцях, але й впроваджує інші зміни. Зокрема — в енергетиці. В рамках ініціативи уряду Німеччина вклала значні кошти в поновлювані джерела енергії по переходу від викопного палива і ядерної енергетики до низьковуглецевої. Повний перехід до екологічно безпечних, надійних і доступних джерел енергії планується до 2050 року. Інвестиції в у таку енергетику були настільки успішними, що протягом декількох годин в неділю ціни на електроенергію впали до мінусових значень, оскільки поновлювані джерела забезпечили перевищення попиту.
Реклама 👇 Замовити

У Берліні почалося тестування системи автоматичного розпізнавання облич. 250 добровольців згодились для участі у проекті, що триватиме 6 місяців. Проект стартував у вівторок, 1 серпня — і системі належить збільшити рівень безпеки на німецьких вулицях.

Як працює система

Кожен учасник проекту надав 2 фото, а також своє ім’я для збереженні в системі. Три камери спостереження, встановлені на вході, виході і ескалаторі берлінської залізничної станції Зюдкройц, будуть вести зйомку перехожих, а спеціальна комп’ютерна програма — зіставляти обличчя на записах зі збереженими в базі даних фотографіями.

В ході другої тестової фази система повинна визначати підозрілі предмети (наприклад, покинуті валізи), і повідомляти про них. Експерти із захисту даних розцінюють техніку для розпізнавання облич як приклад порушення основного права на інформаційне самовизначення.

Нова техніка покликана, зокрема, ідентифікувати розшукуваних злочинців і тим самим підвищити безпеку в громадських місцях. Це повинно лякати правопорушників, допомагати в розслідуванні злочинів, а також підвищити у громадян почуття безпеки.

Томас де Мезьєр, міністр внутрішніх справ Німеччини

Інші зміни у Німеччині

НІмеччина не лише турбується про безпеку у громадських місцях, але й впроваджує інші зміни. Зокрема — в енергетиці. В рамках ініціативи уряду Німеччина вклала значні коштиУ Берліні створили вуличну систему розпізнавання облич 1Німеччині вдалося забезпечити 85% енергії з альтернативних джерел в поновлювані джерела енергії по переходу від викопного палива і ядерної енергетики до низьковуглецевої. Повний перехід до екологічно безпечних, надійних і доступних джерел енергії планується до 2050 року. Інвестиції в у таку енергетику були настільки успішними, що протягом декількох годин в неділю ціни на електроенергію впали до мінусових значень, оскільки поновлювані джерела забезпечили перевищення попиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: