fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

25 школярок презентували у Львові IT-проекти

25 školjarok prezentuvaly u Lvovi IT-proekty
Сортування сміття, пошук доступних ліків, доступ до інноваційної освіти – ось приклади проблем, які допомагають розв’язати мобільні додатки, створені у літній школі програмування Technovation Summer Camp. Вона відбулася у Львові і є частиною глобальної програми Technovation, яка залучає жінок до IT
Sortuvannja smittja, pošuk dostupnyh likiv, dostup do innovacijnoї osvity – oś pryklady problem, jaki dopomagajuť rozv’jazaty mobiľni dodatky, stvoreni u litnij školi programuvannja Technovation Summer Camp. Vona vidbulasja u Lvovi i je častynoju globaľnoї programy Technovation, jaka zalučaje žinok do IT
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  25 старшокласниць зі всієї України 3 місяці вчились програмування та бізнес-моделювання, досліджували соціальні проблеми та працювали над 5 власними проектами в сфері IT. Як стверджує очільниця програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund та співорганізаторка школи Ірина Озимок, мета Technovation Summer Camp – допомогти дівчатам усвідомити свою роль у суспільстві та подолати стереотипне ставлення до вмінь і знань жінок. Які додатки було створено в результаті роботи. Серед презентованих розробок — додаток TrashGO. Його розробниці прагнуть модернізувати смітники, додавши датчики руху та спеціальні сенсори. Вони відстежуватимуть, скільки пляшок потрапило до баку з пластиком. Користувач за допомогою мобільного додатку сканує штрих-код на пляшці, перш ніж викинути до смітника. Програма звірятиме дані, які збирають сенсори в баках, із тими, які завантажують користувачі, авторизовані за номером мобільного. За старанність кожен учасник отримує бали. Їх можна обміняти на безкоштовну каву з собою, їжу у вуличному кафе чи можливість безкоштовної роботи в локальному антикафе. Також було представлено додаток Your pharmacy, котрий допомагає знайти дешевші ліки у місті, та освітні додатки для студентів і школярів Edufly та Agrus. Всі новинки IT, створені школярками, незабаром стануть доступними у магазинах мобільних додатків Google Play та Apple AppStore.
Реклама 👇 Замовити

25 старшокласниць зі всієї України 3 місяці вчились програмування та бізнес-моделювання, досліджували соціальні проблеми та працювали над 5 власними проектами в сфері IT. Як стверджує очільниця програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund та співорганізаторка школи Ірина Озимок, мета Technovation Summer Camp – допомогти дівчатам усвідомити свою роль у суспільстві та подолати стереотипне ставлення до вмінь і знань жінок.

Які додатки було створено в результаті роботи

Серед презентованих розробок — додаток TrashGO. Його розробниці прагнуть модернізувати смітники, додавши датчики руху та спеціальні сенсори. Вони відстежуватимуть, скільки пляшок потрапило до баку з пластиком. Користувач за допомогою мобільного додатку сканує штрих-код на пляшці, перш ніж викинути до смітника. Програма звірятиме дані, які збирають сенсори в баках, із тими, які завантажують користувачі, авторизовані за номером мобільного. За старанність кожен учасник отримує бали. Їх можна обміняти на безкоштовну каву з собою, їжу у вуличному кафе чи можливість безкоштовної роботи в локальному антикафе. Також було представлено додаток Your pharmacy, котрий допомагає знайти дешевші ліки у місті, та освітні додатки для студентів і школярів Edufly та Agrus. Всі новинки IT, створені школярками, незабаром стануть доступними у магазинах мобільних додатків Google Play25 школярок презентували у Львові IT-проекти 110 головних анонсів конференції Google I/O 2017 та Apple AppStore25 школярок презентували у Львові IT-проекти 210 найкрутіших кейсів доповненої реальності із Apple ARKit.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: