fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В «Укрпошти» будуть банківські термінали

V «Ukrpošty» buduť bankivśki terminaly
Очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що восени в поштових відділеннях можна буде розраховуватися банківськими картками
Očiľnyk «Ukrpošty» Igor Smiljanśkyj rozpoviv, ščo voseny v poštovyh viddilennjah možna bude rozrahovuvatysja bankivśkymy kartkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги Укрпошти. На часі дізнатися більше про ці зміни та нововведення у відділеннях. Які ще нововведення Укрпошти анонсують. Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні для користувачів послуг національного поштового оператора. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник національної поштової компанії розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів. Розраховуємо, що буде прийнятий закон про зниження мита на електромобілі. По-друге, ми працюємо з ЄБРР про видачу нам субсидованого кредиту на придбання електромобілів на дуже вигідних умовах. Це дозволить по всій країні запустити курєрську доставку. Розмір кредиту оголосимо після затвердження.. . .
Реклама 👇 Замовити

Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги «Укрпошти». На часі дізнатися більше про ці зміни та нововведення у відділеннях.

Які ще нововведення «Укрпошти» анонсують

Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні для користувачів послуг національного поштового оператора. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник національної поштової компанії розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів.

Розраховуємо, що буде прийнятий закон про зниження мита на електромобілі. По-друге, ми працюємо з ЄБРР про видачу нам субсидованого кредиту на придбання електромобілів на дуже вигідних умовах. Це дозволить по всій країні запустити кур'єрську доставку. Розмір кредиту оголосимо після затвердження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: