Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» з осені 2017 року матиме банківські термінали у відділеннях

«Ukrpošta» z oseni 2017 roku matyme bankivśki terminaly u viddilennjah

Очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що восени в поштових відділеннях можна буде розраховуватися банківськими картками
Očiľnyk «Ukrpošty» Igor Smiljanśkyj rozpoviv, ščo voseny v poštovyh viddilennjah možna bude rozrahovuvatysja bankivśkymy kartkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги Укрпошти. Які ще нововведення анонсують. Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник Укрпошти розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів. Розраховуємо, що буде прийнятий закон про зниження мита на електромобілі. По-друге, ми працюємо з ЄБРР про видачу нам субсидованого кредиту на придбання електромобілів на дуже вигідних умовах. Це дозволить по всій країні запустити курєрську доставку. Розмір кредиту оголосимо після затвердження.

Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги «Укрпошти».

Які ще нововведення анонсують

Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник «Укрпошти» розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів.

Розраховуємо, що буде прийнятий закон про зниження мита на електромобілі. По-друге, ми працюємо з ЄБРР про видачу нам субсидованого кредиту на придбання електромобілів на дуже вигідних умовах. Це дозволить по всій країні запустити кур'єрську доставку. Розмір кредиту оголосимо після затвердження.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: