Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» з осені 2017 року матиме банківські термінали у відділеннях

«Ukrpošta» z oseni 2017 roku matyme bankivśki terminaly u viddilennjah

Очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що восени в поштових відділеннях можна буде розраховуватися банківськими картками
Očiľnyk «Ukrpošty» Igor Smiljanśkyj rozpoviv, ščo voseny v poštovyh viddilennjah možna bude rozrahovuvatysja bankivśkymy kartkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги «Укрпошти». Які ще нововведення анонсують Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник «Укрпошти» розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів.

Обіцяють, що обладнають термінали для прийому карт будь-яких банків, з допомогою яких можна буде оплачувати послуги «Укрпошти».

Які ще нововведення анонсують

Послугу SmartBox мають запустити по всій Україні. Також Ігор Смілянський повідомив про розробку мобільного додатку та оновлення наш веб-сайту. Також керівник «Укрпошти» розповів, що підприємство придбає 200 нових електромобілів.

Розраховуємо, що буде прийнятий закон про зниження мита на електромобілі. По-друге, ми працюємо з ЄБРР про видачу нам субсидованого кредиту на придбання електромобілів на дуже вигідних умовах. Це дозволить по всій країні запустити кур'єрську доставку. Розмір кредиту оголосимо після затвердження.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: