fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft заплатить до $250 тис за «дірки» Windows

Microsoft zaplatyť do $250 tys za «dirky» Windows
Вперше Windows запустила програму пошуку вразливостей в 2013 році, тоді компанія видавала нагороди на суму до $100 тисяч. Схожі проекти є і у інших компаній — наприклад в 2016 році Apple запропонувала до $200 тисяч за пошук вразливостей в програмному забезпеченні пристроїв компанії
Vperše Windows zapustyla programu pošuku vrazlyvostej v 2013 roci, todi kompanija vydavala nagorody na sumu do $100 tysjač. Shoži proekty je i u inšyh kompanij — napryklad v 2016 roci Apple zaproponuvala do $200 tysjač za pošuk vrazlyvostej v programnomu zabezpečenni prystroїv kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Максимальні виплати на суму до $250 тисяч передбачені за знайдені вразливості в системі віртуалізації Hyper-V в домашніх і серверних версій Windows. Нагороди меншого розміру — за знайдені помилки у програмі Defender, браузері Microsoft Edge і інших компонентах систем. Помилки також пропонують шукати в ранніх версіях ОС. Умови Microsoft. У програми є свої особливості. Наприклад, якщо співробітник компанії першим виявить вразливість, а стороння людина її опише, то хакера теж чекає нагорода. Проте її розмір складе 10% від максимальної. Нагадаємо, що компанія Microsoft вирішила застосувати досягнення штучного інтелекту для практичної цілі: спрощення повсякденної життєдіяльності людей зі слабким зором. Сервіс не тільки розпізнає людину за обличчям, а також може передавати настрій особи навпроти, оцінити близькість людини до користувача та описати фізичні характеристики.
Реклама 👇 Замовити

Максимальні виплати на суму до $250 тисяч передбачені за знайдені вразливості в системі віртуалізації Hyper-V в домашніх і серверних версій Windows. Нагороди меншого розміру — за знайдені помилки у програмі Defender, браузері Microsoft Edge і інших компонентах систем. Помилки також пропонують шукати в ранніх версіях ОС.

Умови Microsoft

У програми є свої особливості. Наприклад, якщо співробітник компанії першим виявить вразливість, а стороння людина її опише, то хакера теж чекає нагорода. Проте її розмір складе 10% від максимальної.

Нагадаємо, що компанія Microsoft вирішила застосувати досягнення штучного інтелекту для практичної цілі: спрощення повсякденної життєдіяльності людей зі слабким зором. СервісMicrosoft заплатить до $250 тис за «дірки» Windows 1Microsoft допоможе людям з вадами зору не тільки розпізнає людину за обличчям, а також може передавати настрій особи навпроти, оцінити близькість людини до користувача та описати фізичні характеристики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: