fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як замінити стандартний месенджер Facebook на його полегшену версію

Jak zaminyty standartnyj mesendžer Facebook na jogo polegšenu versiju
Нещодавно у мене вийшов з ладу телефон — і довелося користуватися старим Android-смартфоном, який при спробі встановити звичайний Facebook Messenger просто «завмирав» і відмовлявся працювати. На допомогу мені (і таким, як я) поспішає Facebook Messenger Lite — і ось як можна його встановити та використовувати
Neščodavno u mene vyjšov z ladu telefon — i dovelosja korystuvatysja starym Android-smartfonom, jakyj pry sprobi vstanovyty zvyčajnyj Facebook Messenger prosto «zavmyrav» i vidmovljavsja pracjuvaty. Na dopomogu meni (i takym, jak ja) pospišaje Facebook Messenger Lite — i oś jak možna jogo vstanovyty ta vykorystovuvaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  — В чому ключова відмінність цієї версії месенджера? . Ця версія месенджера від Facebook називається Messenger Lite — і нею вже користуються понад 200 млн осіб у світі, переважно у країнах, що розвиваються, та так званому третьому світі. Донедавна полегшена версія месенджера не працювала у США. Messenger Lite не має нічого зайвого — окрім старого доброго чату Facebook. Тут лише три вкладки — Home, Contacts, Profile. Цього більш ніж вистачить для спілкування. — Хто може скористатися полегшеним Facebook Messenger?. Загалом Messenger Lite доступний у понад 100 країнах — але не в США, Канаді, Сполученому Королівстві та низці інших країн, де інтернет достатньо швидкий, а телефони в переважній більшості — сучасні та потужні. Якщо у вас один із Android-смартфонів старого покоління, можете спробувати завантажити додаток із магазину Google Play. — Де можна завантажити цей месенджер, якщо у мене телефон старої моделі і не знаходить цей додаток в Google Play?. Для встановлення можна скористатися APKMirror і завантажити додаток за посиланням. Телефони на старих версіях Android підтримують пряме завантаження, тому можна спробувати відкрити це посилання просто з телефону — або переслати файл собі на пошту та завантажити потім на Google Drive, звідки і встановити. Цікаво, що і стандартний, і спрощений месенджери можуть працювати на телефоні одночасно — тому можна спробувати і порівняти. — Чого немає у цій версії?. Вам доведеться обмежуватися текстовим спілкуванням, бо тут відсутні: голосові та відеодзвінки вбудовані синхронізації з додатками та самі додатки (Spotify, Lyft та низка інших) GIF-ки заголовки для чатів на Android здатність надсилати SMS на Android. — Що сподобається тим, кого дратує купа інновацій у Facebook?. У цьому месенджері немає: відеоісторій вгорі (які Facebook запозичив у Snapchat) ігор чат-ботів (і взагалі ботів) нагадувань про синхронізацію контактів чи повідомлень зависань та глюків (цей Messenger Lite неймовірно швидкий у порівнянні із стандартним) сотень мегабайт для встановлення (він займає набагато менше місця). Тут також немає фільтрів для фото; немає підтримки вбудованої камери. Але ви можете надіслати людям стікери та смайли. І хоча голосовий дзвінок тут теж відсутній, у вас є можливість надсилати записані аудіофрагменти. Все тут мінімалістично і просто — нічого зайвого. — У мене старий iPhone, зможу я встановити Messenger Lite? . На жаль, не маємо гарних новин для користувачів iPhone. Facebook не випустила версію Messenger Lite для iOS, оскільки вона розроблена для недорогих смартфонів у країнах, що розвиваються. Тому доведеться вам вже якось жити із сучасним повноцінним месенджером, нічого не вдієш.
Реклама 👇 Замовити

— В чому ключова відмінність цієї версії месенджера? 

Ця версія месенджера від Facebook називається Messenger Lite — і нею вже користуються понад 200 млн осіб у світі, переважно у країнах, що розвиваються, та так званому «третьому світі». Донедавна полегшена версія месенджера не працювала у США.

Messenger Lite не має нічого зайвого — окрім старого доброго чату Facebook. Тут лише три вкладки — Home, Contacts, Profile. Цього більш ніж вистачить для спілкування.

— Хто може скористатися «полегшеним» Facebook Messenger?

Загалом Messenger Lite доступний у понад 100 країнах — але не в США, Канаді, Сполученому Королівстві та низці інших країн, де інтернет достатньо швидкий, а телефони в переважній більшості — сучасні та потужні. Якщо у вас один із Android-смартфонів старого покоління, можете спробувати завантажити додаток із магазину Google Play.

— Де можна завантажити цей месенджер, якщо у мене телефон старої моделі і не знаходить цей додаток в Google Play?

Для встановлення можна скористатися APKMirror і завантажити додаток за посиланням. Телефони на старих версіях Android підтримують пряме завантаження, тому можна спробувати відкрити це посилання просто з телефону — або переслати файл собі на пошту та завантажити потім на Google Drive, звідки і встановити. Цікаво, що і стандартний, і спрощений месенджери можуть працювати на телефоні одночасно — тому можна спробувати і порівняти.

— Чого немає у цій версії?

Вам доведеться обмежуватися текстовим спілкуванням, бо тут відсутні:

 • голосові та відеодзвінки
 • вбудовані синхронізації з додатками та самі додатки (Spotify, Lyft та низка інших)
 • GIF-ки
 • заголовки для чатів на Android
 • здатність надсилати SMS на Android.

— Що сподобається тим, кого дратує купа «інновацій» у Facebook?

У цьому месенджері немає:

 • відеоісторій вгорі (які Facebook «запозичив» у Snapchat)
 • ігор
 • чат-ботів (і взагалі ботів)
 • нагадувань про синхронізацію контактів чи повідомлень
 • зависань та глюків (цей Messenger Lite неймовірно швидкий у порівнянні із стандартним)
 • сотень мегабайт для встановлення (він займає набагато менше місця).

Тут також немає фільтрів для фото; немає підтримки вбудованої камери. Але ви можете надіслати людям стікери та смайли. І хоча голосовий дзвінок тут теж відсутній, у вас є можливість надсилати записані аудіофрагменти. Все тут мінімалістично і просто — нічого зайвого.

— У мене старий iPhone, зможу я встановити Messenger Lite? 

На жаль, не маємо гарних новин для користувачів iPhone. Facebook не випустила версію Messenger Lite для iOS, оскільки вона розроблена для недорогих смартфонів у країнах, що розвиваються. Тому доведеться вам вже якось жити із сучасним повноцінним месенджером, нічого не вдієш.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: