fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Доменна зона .blog досягла 100 тис реєстрацій

Domenna zona .blog dosjagla 100 tys rejestracij
Доменна зона .blog, керована компанією Automattic, що входить до групи Knock Knock WHOIS There (KKWT), відкрила реєстрацію в листопаді 2016 року — і днями перетнула позначку у 100 тис зареєстрованих імен. В середньому реєструються 300 нових імен щодоби — і темпи зростання не спадають
Domenna zona .blog, kerovana kompanijeju Automattic, ščo vhodyť do grupy Knock Knock WHOIS There (KKWT), vidkryla rejestraciju v lystopadi 2016 roku — i dnjamy peretnula poznačku u 100 tys zarejestrovanyh imen. V seredńomu rejestrujuťsja 300 novyh imen ščodoby — i tempy zrostannja ne spadajuť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Automattic, яка працює незалежно від KKWT як реєстратор, наразі має найбільшу частку реєстраторів доменів .blog — 62,8%. Коли домен .blog продається через будь-який реєстратор, він працює, як і всі інші домени верхнього рівня (TLD). На часі дізнатися про показники, які має доменна зона. Що сприяло швидкому стрибку, який отримала доменна зона. Команда .blog почала експериментувати з різними маркетинговими програмами, щоби сприяти поширенню доменної зони серед клієнтів реєстраторів — перші кампанії в цьому напрямку стартували минулого місяця. Ці програми доступні для будь-якого акредитованого .blog реєстратора та дозволяють їм надавати .blog домени своїм клієнтам зі знижкою. Такий підхід призначений для перевірки цінової еластичності та різноманітних методів маркетингу щодо кінцевого споживача для кожного окремого реєстратора. Реєстрація доменів .blog повністю інтегрована в пропозиції доменів від платформи WordPress.com, але у Knock Knock WHOIS There твердять, що їх не інформують про конкретні деталі щодо кількості та напрямків реєстрацій. Дочірня компанія також не відстежує, скільки доменів .blog використовує WordPress. Станом на сьогодні клієнти домену .blog включають як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема деякі сайти електронної комерції та спільноти. Головною перевагою реєстратор називає відсутність потреби реєструвати домени третього рівня для запуску блогів в компаніях чи стартапах, які вже мають власне доменне імя.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Automattic, яка працює незалежно від KKWT як реєстратор, наразі має найбільшу частку реєстраторів доменів .blog — 62,8%. Коли домен .blog продається через будь-який реєстратор, він працює, як і всі інші домени верхнього рівня (TLD). На часі дізнатися про показники, які має доменна зона.

Що сприяло швидкому стрибку, який отримала доменна зона

Команда .blog почала експериментувати з різними маркетинговими програмами, щоби сприяти поширенню доменної зони серед клієнтів реєстраторів — перші кампанії в цьому напрямку стартували минулого місяця. Ці програми доступні для будь-якого акредитованого .blog реєстратора та дозволяють їм надавати .blog домени своїм клієнтам зі знижкою. Такий підхід призначений для перевірки цінової еластичності та різноманітних методів маркетингу щодо кінцевого споживача для кожного окремого реєстратора.

Реєстрація доменів .blog повністю інтегрована в пропозиції доменів від платформи WordPress.com, але у Knock Knock WHOIS There твердять, що їх не інформують про конкретні деталі щодо кількості та напрямків реєстрацій. Дочірня компанія також не відстежує, скільки доменів .blog використовує WordPress.

Станом на сьогодні клієнти домену .blog включають як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема деякі сайти електронної комерції та спільноти. Головною перевагою реєстратор називає відсутність потреби реєструвати домени третього рівня для запуску блогів в компаніях чи стартапах, які вже мають власне доменне ім’я.

Джерело: WPTavern

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: