fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усім охочим пропонують купити «футболку Цукерберґа» — за $46

Usim ohočym proponujuť kupyty «futbolku Cukerberğa» — za $46
Марк Цукерберґ, генеральний директор Facebook, відомий тим, що кожен день носить одні й ті ж речі. В нього є окремий гардероб, де зібрано сірі футболки, котрі шиють для нього під спеціальне замовлення. Отримати схожу футболку — проте за меншою ціною — відтепер пропонують усім, хто хоче бути схожим на очільника найвідомішої соцмережі
Mark Cukerberğ, generaľnyj dyrektor Facebook, vidomyj tym, ščo kožen deń nosyť odni j ti ž reči. V ńogo je okremyj garderob, de zibrano siri futbolky, kotri šyjuť dlja ńogo pid speciaľne zamovlennja. Otrymaty shožu futbolku — prote za menšoju cinoju — vidteper proponujuť usim, hto hoče buty shožym na očiľnyka najvidomišoї socmereži
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Засновник найпопулярнішої соціальної мережі на планеті відомий своєю любов’ю до доволі мінімалістичного гардеробу. Зокрема, справжнім фірмовим знаком стали його мінімалістичні сірі футболки. Але придбати їх не так просто — та й коштують ці речі недешево. Річ у тім, що Цукерберґ не просто носить будь-яку сіру футболку. Їх шиють на замовлення у Brunello Cucinelli. Як повідомляється, коштують такі футболки від $300 до $400. Кілька років тому компанія H&M випускала жартівливу Колекцію футболок Цукерберґа, але цей набір більше не продається. На часі дізнатися, чим можна його замінити і де придбати футболку як у Марка. Хто вирішив одягати інтернет у футболки Марка. Клаус Бухроїтнер, головний виконавчий директор компанії Vresh Clothing, вирішив уважно вивчити футболку Марка Цукерберґа та зробити репліку якомога ближче до оригіналу. Він врахував крій, тип тканини і навіть довжину та точний відтінок при створенні репліки, котру запропонував покупцям в інтернеті. Тепер купити таку футболку можна за майже $46 — прибуток від продажу йде на користь благодійного фонду Чен-Цукерберґ (яке подружжя запустило раніше для підтримки соціально значущих проектів та ініціатив у світі). З чого шиють ці футболки. Футболка Цукерберґа виготовляється із італійського коттону щільністю 180 г/м² (це на 20% більше ніж звичайні футболки), у фірмовому цуківському сірому кольорі із подвійним прострочуванням швів. Виглядає вона так, як на фото на офіційному сайті проекту.
Реклама 👇 Замовити

Засновник найпопулярнішої соціальної мережі на планеті відомий своєю любов’ю до доволі мінімалістичного гардеробу. Зокрема, справжнім фірмовим знаком стали його мінімалістичні сірі футболки. Але придбати їх не так просто — та й коштують ці речі недешево. Річ у тім, що Цукерберґ не просто носить будь-яку сіру футболку. Їх шиють на замовлення у Brunello Cucinelli. Як повідомляється, коштують такі футболки від $300 до $400. Кілька років тому компанія H&MУсім охочим пропонують купити «футболку Цукерберґа» — за $46 1H&M офіційно розпочне роботу в Україні випускала жартівливу «Колекцію футболок Цукерберґа», але цей набір більше не продається. На часі дізнатися, чим можна його замінити і де придбати футболку «як у Марка».

Хто вирішив одягати інтернет у «футболки Марка»

Клаус Бухроїтнер, головний виконавчий директор компанії Vresh Clothing, вирішив уважно вивчити футболку Марка Цукерберґа та зробити репліку «якомога ближче до оригіналу». Він врахував крій, тип тканини і навіть довжину та точний відтінок при створенні репліки, котру запропонував покупцям в інтернеті. Тепер купити таку футболку можна за майже $46 — прибуток від продажу йде на користь благодійного фонду Чен-Цукерберґ (яке подружжя запустилоУсім охочим пропонують купити «футболку Цукерберґа» — за $46 2Марк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство раніше для підтримки соціально значущих проектів та ініціатив у світі).

З чого шиють ці футболки

«Футболка Цукерберґа» виготовляється із італійського коттону щільністю 180 г/м² (це на 20% більше ніж звичайні футболки), у фірмовому «цуківському сірому» кольорі із подвійним прострочуванням швів. Виглядає вона так, як на фото на офіційному сайті проекту.

Усім охочим пропонують купити «футболку Цукерберґа» — за $46 3

Джерело: ZuckerbergShirt

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: