Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усім охочим пропонують купити «футболку Цукерберґа» — за $46

Usim ohočym proponujuť kupyty «futbolku Cukerberğa» — za $46

Марк Цукерберґ, генеральний директор Facebook, відомий тим, що кожен день носить одні й ті ж речі. В нього є окремий гардероб, де зібрано сірі футболки, котрі шиють для нього під спеціальне замовлення. Отримати схожу футболку — проте за меншою ціною — відтепер пропонують усім, хто хоче бути схожим на очільника найвідомішої соцмережі
Mark Cukerberğ, generaľnyj dyrektor Facebook, vidomyj tym, ščo kožen deń nosyť odni j ti ž reči. V ńogo je okremyj garderob, de zibrano siri futbolky, kotri šyjuť dlja ńogo pid speciaľne zamovlennja. Otrymaty shožu futbolku — prote za menšoju cinoju — vidteper proponujuť usim, hto hoče buty shožym na očiľnyka najvidomišoї socmereži
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Річ у тім, що Цукерберґ не просто носить будь-яку сіру футболку. Їх шиють на замовлення у Brunello Cucinelli. Як повідомляється, коштують такі футболки від $300 до $400. Кілька років тому компанія H&M випускала жартівливу «Колекцію футболок Цукерберґа», але цей набір більше не продається. Хто вирішив одягати інтернет у «футболки Марка» Клаус Бухроїтнер, головний виконавчий директор компанії Vresh Clothing, вирішив уважно вивчити футболку Цукерберґа та зробити репліку «якомога ближче до оригіналу». Він врахував крій, тип тканини і навіть довжину та точний відтінок при створенні репліки. Тепер купити таку футболку можна за майже $46 — прибуток від продажу йде на користь благодійного фонду Чен-Цукерберґ (яке подружжя запустило раніше для підтримки соціально значущих проектів та ініціатив). З чого шиють ці футболки «Футболка Цукерберґа» виготовляється із італійського коттону щільністю 180 г/м² (це на 20% більше ніж звичайні футболки), у фірмовому «цуківському сірому» кольорі із подвійним прострочуванням швів.

Річ у тім, що Цукерберґ не просто носить будь-яку сіру футболку. Їх шиють на замовлення у Brunello Cucinelli. Як повідомляється, коштують такі футболки від $300 до $400. Кілька років тому компанія H&M випускала жартівливу «Колекцію футболок Цукерберґа», але цей набір більше не продається.

Хто вирішив одягати інтернет у «футболки Марка»

Клаус Бухроїтнер, головний виконавчий директор компанії Vresh Clothing, вирішив уважно вивчити футболку Цукерберґа та зробити репліку «якомога ближче до оригіналу». Він врахував крій, тип тканини і навіть довжину та точний відтінок при створенні репліки. Тепер купити таку футболку можна за майже $46 — прибуток від продажу йде на користь благодійного фонду Чен-Цукерберґ (яке подружжя запустило раніше для підтримки соціально значущих проектів та ініціатив).

З чого шиють ці футболки

«Футболка Цукерберґа» виготовляється із італійського коттону щільністю 180 г/м² (це на 20% більше ніж звичайні футболки), у фірмовому «цуківському сірому» кольорі із подвійним прострочуванням швів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: