fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Донори зможуть скористатися онлайн-кабінетом

Donory zmožuť skorystatysja onlajn-kabinetom
ДонорUA – автоматизована система рекрутингу донорів крові та її компонентів. Новий сервіс дозволяє у зручній формі взаємодіяти донорам і медичним закладам онлайн та оперативно працювати з дефіцитом крові
DonorUA – avtomatyzovana systema rekrutyngu donoriv krovi ta її komponentiv. Novyj servis dozvoljaje u zručnij formi vzajemodijaty donoram i medyčnym zakladam onlajn ta operatyvno pracjuvaty z deficytom krovi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет центру крові було запущено за підтримки швейцарсько-української програми EGAP. В кабінеті донори можуть обирати ті медичні заклади, де здача крові для них є найкомфортнішою, а медичні заклади маркувати наявні та потрібі дози крові. Як функціонує сервіс, яким можуть скористатися донори. Кожен медичний заклад вносить у кабінет дані, що відображаються у вигляді світлофора: критично, недостатньо та достатньо. Тож, донорам легко зорієнтуватися, де їхня участь потрібна найбільше. Для усіх авторизованих медичних закладів доступний календар зі списком донорів, що запланували здачу крові, що дозволяє краще планувати роботу центрів. Нині отримали доступ до кабінету Національний Інститут Раку та відділення трансфузіології комунальної установи Запорізька обласна клінічна лікарня. Зараз можна переглянути, якої групи крові не вистачає у медичних закладах, а також реципієнтів крові, а потім там же записатися на кроводачу за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Кабінет центру крові було запущено за підтримки швейцарсько-української програми EGAP. В кабінеті донори можуть обирати ті медичні заклади, де здача крові для них є найкомфортнішою, а медичні заклади маркувати наявні та потрібі дози крові.

Як функціонує сервіс, яким можуть скористатися донори

Кожен медичний заклад вносить у кабінет дані, що відображаються у вигляді світлофора: критично, недостатньо та достатньо. Тож, донорам легко зорієнтуватися, де їхня участь потрібна найбільше. Для усіх авторизованих медичних закладів доступний календар зі списком донорів, що запланували здачу крові, що дозволяє краще планувати роботу центрів. Нині отримали доступ до кабінету Національний Інститут Раку та відділення трансфузіології комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня». Зараз можна переглянути, якої групи крові не вистачає у медичних закладах, а також реципієнтів крові, а потім там же записатися на кроводачу за посиланням.

Теґи: EGAP, медицина
Джерело: Програма EGAP

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: