fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

eBay запускає технологію шопінґу за знайденими зображеннями

eBay zapuskaje tehnologiju šopinğu za znajdenymy zobražennjamy
eBay запустив нову можливість для прихильників швидкого онлайн-шопінґу — замість ключових слів платформа пропонує використовувати картинки. Такі пошукові запити обробляє штучний інтелект та система машинного навчання, а головна мета — спростити пошук та купівлю товарів за допомогою мобільних пристроїв
eBay zapustyv novu možlyvisť dlja pryhyľnykiv švydkogo onlajn-šopinğu — zamisť ključovyh sliv platforma proponuje vykorystovuvaty kartynky. Taki pošukovi zapyty obrobljaje štučnyj intelekt ta systema mašynnogo navčannja, a golovna meta — sprostyty pošuk ta kupivlju tovariv za dopomogoju mobiľnyh prystroїv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Моменти, коли хочеться придбати річ, що сподобалася, можуть настати будь-коли, переконаний Мохан Патт, віце-президент із роботи з покупцями в eBay. Саме тому, твердить він, для мобільних пристроїв важливе розпізнавання товарів та миттєва купівля за допомогою смартфона на основі зображень, а не довгих описів чи текстових пошукових запитів. Як працюватиме новий візуальний пошук товарів. За допомогою функції пошуку зображень покупці зможуть зробити фотографію або використовувати існуючу світлину предмета, який вони хочуть придбати, і ввести дані з картинки через панель пошуку. Після цього eBay відображатиме списки товарів, котрі близькі або візуально схожі, і пропонувати варіанти для купівлі. На платформах візуального контенту на кшталт Pinterest буде достатньо просто поділитися URL зображення, а мобільний додаток розпізнає та відобразить інформацію про продукт. Як використовуватиметься штучний інтелект. Щоби допомогти людям вирішити проблему, повязану з витрачанням часу на пошук магазинів чи товарів, компанія застосовує технологію штучного інтелекту та машинного навчання. Оскільки люди вже і так активно користуються пошуком зображень eBay, представники платформи обіцяють відображати більше релевантних результатів та відфільтровувати потрібний покупцеві контент. Пошук та купівля товраів за їхніми зображеннями буде активовано восени 2017 року. Нова опція буде реалізована у фірмових додатках платформи як для Android, так і для iOS. Що варто знати про eBay станом на II квартал 2017 року. 71 млн активних покупців по всьому світі 1,1 млрд лотів доступні в будь-який час 81% товарів, що продаються, є новими 2/3 пакетів доставляються протягом 3 діб або швидше Усі пропозиції включають в себе безкоштовну доставку Практично всі товари підкріплені гарантією повернення грошей Фірмові додатки було завантажено 370 млн разів з усіх куточків планети.
Реклама 👇 Замовити

Моменти, коли хочеться придбати річ, що сподобалася, можуть настати будь-коли, переконаний Мохан Патт, віце-президент із роботи з покупцями в eBay. Саме тому, твердить він, для мобільних пристроїв важливе розпізнавання товарів та миттєва купівля за допомогою смартфона на основі зображень, а не довгих описів чи текстових пошукових запитів.

Як працюватиме новий візуальний пошук товарів

За допомогою функції пошуку зображень покупці зможуть зробити фотографію або використовувати існуючу світлину предмета, який вони хочуть придбати, і ввести дані з картинки через панель пошуку. Після цього eBay відображатиме списки товарів, котрі близькі або візуально схожі, і пропонувати варіанти для купівлі. На платформах візуального контенту на кшталт Pinterest буде достатньо просто «поділитися» URL зображення, а мобільний додаток розпізнає та відобразить інформацію про продукт.

Як використовуватиметься штучний інтелект

Щоби допомогти людям вирішити проблему, пов’язану з витрачанням часу на пошук магазинів чи товарів, компанія застосовує технологію штучного інтелекту та машинного навчання. Оскільки люди вже і так активно користуються пошуком зображень eBay, представники платформи обіцяють відображати більше релевантних результатів та відфільтровувати потрібний покупцеві контент.

Пошук та купівля товраів за їхніми зображеннями буде активовано восени 2017 року. Нова опція буде реалізована у фірмових додатках платформи як для Android, так і для iOS.

Що варто знати про eBay станом на II квартал 2017 року

  • 71 млн активних покупців по всьому світі
  • 1,1 млрд лотів доступні в будь-який час
  • 81% товарів, що продаються, є новими
  • 2/3 пакетів доставляються протягом 3 діб або швидше
  • Усі пропозиції включають в себе безкоштовну доставку
  • Практично всі товари підкріплені гарантією повернення грошей
  • Фірмові додатки було завантажено 370 млн разів з усіх куточків планети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: