fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В помічник голосових асистентів Amazon та Google інвестували $5,2 млн

V pomičnyk golosovyh asystentiv Amazon ta Google investuvaly $5,2 mln
Стартап, що має на меті вдосконалити релевантність роботи голосового помічника Amazon Alexa, отримав венчурні інвестиції, котрі спрямує на покращення технологій взаємодії штучного інтелекту із мобільними голосовими сервісами та додатками
Startap, ščo maje na meti vdoskonalyty relevantnisť roboty golosovogo pomičnyka Amazon Alexa, otrymav venčurni investyciї, kotri sprjamuje na pokraščennja tehnologij vzajemodiї štučnogo intelektu iz mobiľnymy golosovymy servisamy ta dodatkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Aiqudo отримала $5,2 млн — ці кошти підуть на подальше вдосконалення технології голосових асистентів в роботі із заздалегідь заданими шаблонами фраз та голосових команд для мобільних користувачів. На часі дізнатися, як цей сервіс може допомогти голосовим помічникам від Amazon та інших компаній. Де і як можна спробувати роботу новинки. Aiqudo доступний у форматі бета-версії вмагазині мобільних додатків Google Play, найближчим часом має вийти версія для iOS. Які зміни відбудуться в роботі нового голосового помічника. Окрім фінансування венчурними коштами, команда Aiqudo також оголосила про злиття з ірландським стартапом Sophia. Разом вони працюватимуть над технологіями вдосконалення механізмів передачі та обробки людського мовлення для подальшого використання голосових команд штучним інтелектом у додатках для смартфонів. Зараз реалізовано інтеграцію Aiqudo з голосовим помічником від Amazon, але найближчим часом очікується також інтеграція із Google Assistant. Кастомізовані інтеграції голосових помічників з іншими проектами набувають популярності: наприклад, популярний онлайн-сервіс для автоматизації повторюваних дій та команд IFTTT з минулої осені створив та запустив понад 750 тис кастомізованих аплетів для помічників на основі штучного інтелекту — включаючи Google Assistant, Alexa та Cortana. Atlantic Bridge Capital was the sole investor in the $5.2 million funding round. Aiqudo currently has 23 employees, and the company said it will retain its offices in Ireland.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Aiqudo отримала $5,2 млн — ці кошти підуть на подальше вдосконалення технології голосових асистентів в роботі із заздалегідь заданими шаблонами фраз та голосових команд для мобільних користувачів. На часі дізнатися, як цей сервіс може допомогти голосовим помічникам від Amazon та інших компаній.

Де і як можна спробувати роботу новинки

Aiqudo доступний у форматі бета-версії вмагазині мобільних додатків Google Play, найближчим часом має вийти версія для iOS.

Які зміни відбудуться в роботі нового голосового помічника

Окрім фінансування венчурними коштами, команда Aiqudo також оголосила про злиття з ірландським стартапом Sophia. Разом вони працюватимуть над технологіями вдосконалення механізмів передачі та обробки людського мовлення для подальшого використання голосових команд штучним інтелектомВ помічник голосових асистентів Amazon та Google інвестували $5,2 млн 1Штучний інтелект навчився визначати рецепти страв у додатках для смартфонів.

Зараз реалізовано інтеграцію Aiqudo з голосовим помічником від Amazon, але найближчим часом очікується також інтеграція із Google Assistant. Кастомізовані інтеграції голосових помічників з іншими проектами набувають популярності: наприклад, популярний онлайн-сервіс для автоматизації повторюваних дій та команд IFTTT з минулої осені створив та запустив понад 750 тис кастомізованих аплетів для помічників на основі штучного інтелекту — включаючи Google Assistant, Alexa та Cortana.

Atlantic Bridge Capital was the sole investor in the $5.2 million funding round. Aiqudo currently has 23 employees, and the company said it will retain its offices in Ireland.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: