fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МЗС проведе конкурс на 120 вакансій

MZS provede konkurs na 120 vakansij
У Міністерстві закордонних справ України оголошено перший конкурс по заміщенню вакантних місць в представництвах за кордоном. Як розповів державний секретар МЗС України Андрій Заєць, до кінця поточного року планується заповнити понад 120 вакансій
U Ministerstvi zakordonnyh sprav Ukraїny ogološeno peršyj konkurs po zamiščennju vakantnyh misć v predstavnyctvah za kordonom. Jak rozpoviv deržavnyj sekretar MZS Ukraїny Andrij Zajeć, do kincja potočnogo roku planujeťsja zapovnyty ponad 120 vakansij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У МЗС зазначають, що на останніх конкурсах середній показник становив 24 кандидати на одне місце. Це дозволило вибирати достойних людей з хорошим професійним бекграундом і знанням іноземних мов. На часі дізнатися більше про вакансії. Яких вакансій МЗС чекати цьогоріч. Андрій Заєць зазначив, що нові вакансії будуть заповнюватися за допомогою конкурсів, перший з яких оголосять вже 7 серпня. У той же час, буде проведено конкурси на високі посади, такі, як директор Департаменту. Закон про держслужбу передбачає, що підвищення відбувається за підсумками конкурсу. Якщо говорити про молодші посади, з яких люди починають карєру, або на які вони можуть розраховувати після 2-3 років професійної діяльності, то ми розраховуємо на 25-30 відборів у 2017.. . .
Реклама 👇 Замовити

У МЗС зазначають, що на останніх конкурсах середній показник становив 24 кандидати на одне місце. Це дозволило вибирати достойних людей з хорошим професійним бекграундом і знанням іноземних мов. На часі дізнатися більше про вакансії.

Яких вакансій МЗС чекати цьогоріч

Андрій Заєць зазначив, що нові вакансії будуть заповнюватися за допомогою конкурсів, перший з яких оголосять вже 7 серпня. У той же час, буде проведено конкурси на високі посади, такі, як директор Департаменту.

Закон про держслужбу передбачає, що підвищення відбувається за підсумками конкурсу. Якщо говорити про молодші посади, з яких люди починають кар'єру, або на які вони можуть розраховувати після 2-3 років професійної діяльності, то ми розраховуємо на 25-30 відборів у 2017.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: