fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Проект української світлинотеки відзначив другий місяць роботи

Proekt ukraїnśkoї svitlynoteky vidznačyv drugyj misjać roboty
Платформа «Українська мить» – унікальна світлинотека візуального контенту від XIX століття до сьогодення в інтернет-просторі. Що варто знати про цей проект та його організаторів?
Platforma «Ukraїnśka myť» – unikaľna svitlynoteka vizuaľnogo kontentu vid XIX stolittja do śogodennja v internet-prostori. Ščo varto znaty pro cej proekt ta jogo organizatoriv?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Унікальні кадри херсонської пустелі та карпатських річок, яскраві портрети українців тепер і 30-50 років тому, історичні події, репортаж і художнє фото, студійне і в полі, від про професіонала і аматора — все це віднедавна можна побачити, придбати і подарувати за допомогою нової онлайн-платформи візуального українського контенту Українська мить. Хто і чому заснував проект. Трохи менше року тому молоді і амбіційні Юрій Баланюк, Данило Цьвок, Юлія Мартин разом з ідейними натхненниками Олександром Святоцьким та Русланом Стефанчуком задумали зробити проект, який би перевернув уявлення про Україну як в межах її кордонів так і далеко поза ними. Автори позиціонують цю платформу як проект, що дозволить українським фотографам заробляти більше, а також зможе задовольнити запити колекціонерів та ЗМІ. Серед головних завдань платформи – просування ідеї національної ідентичності українського народу. Хто фінансує проект. За словами CEO платформи Юрія Баланюка, команда реалізовує проект власними силами і коштом, адже веб-платформа задумувалась передусім як соціальний, а вже потім комерційний проект. Про монетизацію обіцяють говорити згодом, коли аудиторія складе хоча би декілька мільйонів постійних користувачів. Я дуже хотів би, щоб кожен громадянин, який проглядає світлини чи то історичні, чи то сучасні, відчував себе українцем. Історія завжди з нами.. Олександр Святоцький. співзасновник світлинотеки, академік Національної академії правових наук України. Потенційна аудиторія користувачів: кому світлинотека буде корисною. За словами виконавчого директора проекту Українська Мить Данила Цьвока, цільова аудиторія, на яку сьогодні активно працює команда – це україновибагливі з усього світу. Орієнтуються на тих, кому цікава Україна, її історія, природа, культура та люди. Що вже можна побачити у світлинотеці. Ресурс працює в тестовому режимі з кінця травня 2017 року. На сайті вже розміщено близько 2 тис світлин українських фотографів. Зокрема серед них – роботи відомого фотокореспондента, володаря гран-прі та премії Золотий День Міжнародного фотоконкурсу репортажної фотографії Щоденної всеукраїнської газети День Костянтина Гришина. Як співпрацювати з проектом. Розробники платформи уже сьогодні запрошують майбутніх партнерів до співпраці. Зареєструватися, завантажити та поділитися власними фотографіями можна на сайті.
26.07.2017,12:06
0
«Українська мить»
Реклама 👇 Замовити

Унікальні кадри херсонської пустелі та карпатських річок, яскраві портрети українців тепер і 30-50 років тому, історичні події, «репортаж» і «художнє фото», «студійне» і «в полі», від про професіонала і аматора — все це віднедавна можна побачити, придбати і подарувати за допомогою нової онлайн-платформи візуального українського контенту «Українська мить».

Хто і чому заснував проект

Трохи менше року тому молоді і амбіційні Юрій Баланюк, Данило Цьвок, Юлія Мартин разом з ідейними натхненниками Олександром Святоцьким та Русланом Стефанчуком задумали зробити проект, який би перевернув уявлення про Україну як в межах її кордонів так і далеко поза ними. Автори позиціонують цю платформу як проект, що дозволить українським фотографам заробляти більше, а також зможе задовольнити запити колекціонерів та ЗМІ.

Серед головних завдань платформи – просування ідеї національної ідентичності українського народу.

Хто фінансує проект

За словами CEO платформи Юрія Баланюка, команда реалізовує проект власними силами і коштом, адже веб-платформа задумувалась передусім як соціальний, а вже потім комерційний проект. Про монетизацію обіцяють говорити згодом, коли аудиторія складе хоча би декілька мільйонів постійних користувачів.

Я дуже хотів би, щоб кожен громадянин, який проглядає світлини чи то історичні, чи то сучасні, відчував себе українцем. Історія завжди з нами.

Олександр Святоцький, співзасновник світлинотеки, академік Національної академії правових наук України

Проект української світлинотеки відзначив другий місяць роботи 1

Потенційна аудиторія користувачів: кому світлинотека буде корисною

За словами виконавчого директора проекту «Українська Мить» Данила Цьвока, цільова аудиторія, на яку сьогодні активно працює команда – це «україновибагливі з усього світу». Орієнтуються на тих, кому цікава Україна, її історія, природа, культура та люди.

Що вже можна побачити у світлинотеці

Ресурс працює в тестовому режимі з кінця травня 2017 року. На сайті вже розміщено близько 2 тис світлин українських фотографів. Зокрема серед них – роботи відомого фотокореспондента, володаря гран-прі та премії «Золотий «День» Міжнародного фотоконкурсу репортажної фотографії Щоденної всеукраїнської газети «День» Костянтина Гришина.

Як співпрацювати з проектом

Розробники платформи уже сьогодні запрошують майбутніх партнерів до співпраці. Зареєструватися, завантажити та поділитися власними фотографіями можна на сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: