fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Парковки у Києві — що варто знати про них

Parkovky u Kyjevi — ščo varto znaty pro nyh
Проект «Чесна парковка» стартував з 1 червня на центральних вулицях Києва. Учасниками стали автомобілі, що паркуються на площі Івана Франка, на вулиці Басейній, навпроти Національної опери та на вулиці Прорізній
Proekt «Česna parkovka» startuvav z 1 červnja na centraľnyh vulycjah Kyjeva. Učasnykamy staly avtomobili, ščo parkujuťsja na plošči Ivana Franka, na vulyci Basejnij, navproty Nacionaľnoї opery ta na vulyci Proriznij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно моніторингу, з 17 до 21 липня, паркувального майданчика на вул. Льва Толстого (від вул. Володимирської до вул. Антоновича) надходження від оплати за паркування зросли майже в 6 разів, порівняно із аналогічним періодом минулого року. На часі дізнатися більше про столичні парковки. Результати експерименту — якими є парковки у Києві. Якщо паркувальник минулого літа в день збирав у середньому 119 грн із 11 паркувальних місць, то в результаті роботи нового працівника в рамках проекту Чесна парковка надходження з тих самих місць складають 663 грн. На думку експертів проекту, причиною такого зростання надходжень стала мінімізація корупційних ризиків при оплаті за паркування. Водії на майданчику сплачують через паркомати чи реєстратори розрахункових операцій, а паркувальник мінімізує обіг необлікованої готівки, за чим спостерігає громадський монітор. Також позитивно на надходження впливає довіра водіїв до проекту. Дізнатися більше про проект можна у матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Згідно моніторингу, з 17 до 21 липня, паркувального майданчика на вул. Льва Толстого (від вул. Володимирської до вул. Антоновича) надходження від оплати за паркування зросли майже в 6 разів, порівняно із аналогічним періодом минулого року. На часі дізнатися більше про столичні парковки.

Результати експерименту — якими є парковки у Києві

Якщо паркувальник минулого літа в день збирав у середньому 119 грн із 11 паркувальних місць, то в результаті роботи «нового» працівника в рамках проекту «Чесна парковка» надходження з тих самих місць складають 663 грн. На думку експертів проекту, причиною такого зростання надходжень стала мінімізація корупційних ризиків при оплаті за паркування. Водії на майданчику сплачують через паркомати чи реєстратори розрахункових операцій, а паркувальник мінімізує обіг необлікованої готівки, за чим спостерігає громадський монітор. Також позитивно на надходження впливає довіра водіїв до проекту.

Дізнатися більше про проект можна у матеріаліПарковки у Києві — що варто знати про них 1У центрі Києва стартує «Чесна парковка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: