fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Adobe Flash припинить роботу до 2020 року

Adobe Flash prypynyť robotu do 2020 roku
Flash створив цілий стандарт для низки індустрій – ігри, освіта та відеоконтент до появи HTML5. Все ж, до 2020 року Adobe повністю припинить випуск оновлень для Flash Player. Для чого ці нововведення і як їх впроваджуватимуть?
Flash stvoryv cilyj standart dlja nyzky industrij – igry, osvita ta videokontent do pojavy HTML5. Vse ž, do 2020 roku Adobe povnistju prypynyť vypusk onovleń dlja Flash Player. Dlja čogo ci novovvedennja i jak їh vprovadžuvatymuť?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заявили в Adobe, Flash Player все менше використовують після появи технологій HTML5, WebGL і WebAssembly. В компанії пообіцяли продовжити підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоби дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології. Як відбуватиметься заміщення Adobe Flash. В кінці 2017 року і до 2018 року браузер Microsoft Edge буде продовжувати запитувати в користувачів дозвіл на запуск Flash на більшості сайтів при першому відвідуванні. Він також буде памятати вибір користувача при наступних відвідинах. Від сердини і до кінця 2018 року оновиться Microsoft Edge. Після оновлення він вимагатиме  дозвіл на запуск Flash для кожного сеансу. Internet Explorer продовжить вмикати Flash без будь-яких спеціальних дозволів до 2020 року. В середині 2019 року відключиться Flash за замовчуванням як в Microsoft Edge, так і в Internet Explorer. Користувачі зможуть повторно включити Flash в обох браузерах. До кінця 2020 року буде видалено можливість запуску Adobe Flash у всіх версіях Microsoft Windows. На які ще продукти пошириться відключення. Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. У Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome наприкінці 2016 року, оскільки частка користувачів, які відвідують сторінки з Flash, різко знизилася і зараз становить 17%.
Реклама 👇 Замовити

Як заявили в Adobe, Flash Player все менше використовують після появи технологій HTML5, WebGL і WebAssembly. В компанії пообіцяли продовжити підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоби дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології.

Як відбуватиметься заміщення Adobe Flash

В кінці 2017 року і до 2018 року браузер Microsoft Edge буде продовжувати запитувати в користувачів дозвіл на запуск Flash на більшості сайтів при першому відвідуванні. Він також буде пам’ятати вибір користувача при наступних відвідинах.

Від сердини і до кінця 2018 року оновиться Microsoft Edge. Після оновлення він вимагатиме  дозвіл на запуск Flash для кожного сеансу. Internet Explorer продовжить вмикати Flash без будь-яких спеціальних дозволів до 2020 року.

В середині 2019 року відключиться Flash за замовчуванням як в Microsoft Edge, так і в Internet Explorer. Користувачі зможуть повторно включити Flash в обох браузерах. До кінця 2020 року буде видалено можливість запуску Adobe Flash у всіх версіях Microsoft Windows.

На які ще продукти пошириться відключення

Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. У Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome наприкінці 2016 року, оскільки частка користувачів, які відвідують сторінки з Flash, різко знизилася і зараз становить 17%.

Джерело: Microsoft

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: