Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Adobe Flash припинить роботу до 2020 року

Adobe Flash prypynyť robotu do 2020 roku

Flash створив цілий стандарт для низки індустрій – ігри, освіта та відеоконтент до появи HTML5. Все ж, до 2020 року Adobe повністю припинить випуск оновлень для Flash Player. Для чого ці нововведення і як їх впроваджуватимуть?
Flash stvoryv cilyj standart dlja nyzky industrij – igry, osvita ta videokontent do pojavy HTML5. Vse ž, do 2020 roku Adobe povnistju prypynyť vypusk onovleń dlja Flash Player. Dlja čogo ci novovvedennja i jak їh vprovadžuvatymuť?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заявили в Adobe, Flash Player все менше використовують після появи технологій HTML5, WebGL і WebAssembly. В компанії пообіцяли продовжити підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоби дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології. Як відбуватиметься заміщення Adobe Flash. В кінці 2017 року і до 2018 року браузер Microsoft Edge буде продовжувати запитувати в користувачів дозвіл на запуск Flash на більшості сайтів при першому відвідуванні. Він також буде памятати вибір користувача при наступних відвідинах. Від сердини і до кінця 2018 року оновиться Microsoft Edge. Після оновлення він вимагатиме  дозвіл на запуск Flash для кожного сеансу. Internet Explorer продовжить вмикати Flash без будь-яких спеціальних дозволів до 2020 року. В середині 2019 року відключиться Flash за замовчуванням як в Microsoft Edge, так і в Internet Explorer. Користувачі зможуть повторно включити Flash в обох браузерах. До кінця 2020 року буде видалено можливість запуску Adobe Flash у всіх версіях Microsoft Windows. На які ще продукти пошириться відключення. Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. У Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome наприкінці 2016 року, оскільки частка користувачів, які відвідують сторінки з Flash, різко знизилася і зараз становить 17%.
Реклама 👇 Замовити

Як заявили в Adobe, Flash Player все менше використовують після появи технологій HTML5, WebGL і WebAssembly. В компанії пообіцяли продовжити підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоби дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології.

Як відбуватиметься заміщення Adobe Flash

В кінці 2017 року і до 2018 року браузер Microsoft Edge буде продовжувати запитувати в користувачів дозвіл на запуск Flash на більшості сайтів при першому відвідуванні. Він також буде пам’ятати вибір користувача при наступних відвідинах.

Від сердини і до кінця 2018 року оновиться Microsoft Edge. Після оновлення він вимагатиме  дозвіл на запуск Flash для кожного сеансу. Internet Explorer продовжить вмикати Flash без будь-яких спеціальних дозволів до 2020 року.

В середині 2019 року відключиться Flash за замовчуванням як в Microsoft Edge, так і в Internet Explorer. Користувачі зможуть повторно включити Flash в обох браузерах. До кінця 2020 року буде видалено можливість запуску Adobe Flash у всіх версіях Microsoft Windows.

На які ще продукти пошириться відключення

Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. У Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome наприкінці 2016 року, оскільки частка користувачів, які відвідують сторінки з Flash, різко знизилася і зараз становить 17%.

Джерело: Microsoft

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: