fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ICO прирівняли до IPO рішенням Комісії США з цінних паперів

ICO pryrivnjaly do IPO rišennjam Komisiї SŠA z cinnyh paperiv
Комісія з цінних паперів США (SEC) оприлюднила рішення, згідно із яким емісія токенів — ICO — стартапами, що працюють із криптовалютами, прирівнюється до випуску цінних паперів (IPO). Це на думку представників фінансового регулятора, має поставити під контроль процедуру залучення коштів криптотехнологічними стартапами
Komisija z cinnyh paperiv SŠA (SEC) opryljudnyla rišennja, zgidno iz jakym emisija tokeniv — ICO — startapamy, ščo pracjujuť iz kryptovaljutamy, pryrivnjujeťsja do vypusku cinnyh paperiv (IPO). Ce na dumku predstavnykiv finansovogo reguljatora, maje postavyty pid kontroľ proceduru zalučennja koštiv kryptotehnologičnymy startapamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться для команди, які використовують ICO. Відтепер еміненти токенів зобов’язані проходити реєстрацію у відповідних органах. На цих засадах мають відбуватися усі наступні ICO в США та в інших країнах світу за умови, що в торгах беруть участь інвестори із США. Метою законодавчих змін ініціатори називають ускладнення життя для шахраїв. Їм стане менш просто випускати токени та зникати із залученими мільйонами після ICO. Про те, чим ICO відрізняється від IPO і які ризики несе у собі, можна почитати у нашому окремому матеріалі. Які процеси на ринку криптовалют та технологій це може викликати. Законодавчі вимоги призведуть до того, що низка стартапів, які працюють з blockchain, перемістяться із США до інших країн — серед варіантів називають Швейцарію, Дубай, Сингапур. Ухвалення подібного рішення аналітики називають результатом розслідування обставин збору коштів децентралізованої автономної організації (DAO). Ця компанія навесні 2017 року залучила рекордну кількість коштів в ході ICO, а потім втратила третину накопичених через токени інвестицій в результаті хакерського зламу. Ситуація призвела також до розколу блокчейна криптовалюти Ethereum — частина спільноти зажадала повернення коштів, в той час як решта вимагали від адміністраторів не втручатися у blockchain. Внаслідок розслідування представники SEC визнали токени DAO цінними паперами, які підпадають під діюче американське законодавство з цього питання. Як визначається приналежність до цінних паперів за американськими законами. У правовому полі США цінний папір визначається, згідно з так званим тестом Хауї, він має відповідати 3 параметрам: має бути інвестицією грошей; має ініціювати появу спільного підприємства; випускається за умов очікування прибутку переважно від докладання зусиль іншими особами.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться для команди, які використовують ICO

Відтепер еміненти токенів зобов’язані проходити реєстрацію у відповідних органах. На цих засадах мають відбуватися усі наступні ICO в США та в інших країнах світу за умови, що в торгах беруть участь інвестори із США. Метою законодавчих змін ініціатори називають ускладнення життя для шахраїв. Їм стане менш просто випускати токени та зникати із залученими мільйонами після ICO. Про те, чим ICO відрізняється від IPO і які ризики несе у собі, можна почитати у нашому окремому матеріаліICO прирівняли до IPO рішенням Комісії США з цінних паперів 1Стережися ICO — чому американські фінрегулятори б’ють на сполох через токени.

Які процеси на ринку криптовалют та технологій це може викликати

Законодавчі вимоги призведуть до того, що низка стартапів, які працюють з blockchain, перемістяться із США до інших країн — серед варіантів називають Швейцарію, Дубай, Сингапур. Ухвалення подібного рішення аналітики називають результатом розслідуванняICO прирівняли до IPO рішенням Комісії США з цінних паперів 2BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним обставин збору коштів децентралізованої автономної організації (DAO). Ця компанія навесні 2017 року залучила рекордну кількість коштів в ході ICO, а потім втратила третину накопичених через токени інвестицій в результаті хакерського зламу. Ситуація призвела також до розколу блокчейна криптовалюти Ethereum — частина спільноти зажадала повернення коштів, в той час як решта вимагали від адміністраторів не втручатися у blockchain. Внаслідок розслідування представники SEC визнали токени DAO цінними паперами, які підпадають під діюче американське законодавство з цього питання.

Як визначається приналежність до цінних паперів за американськими законами

У правовому полі США цінний папір визначається, згідно з так званим «тестом Хауї», він має відповідати 3 параметрам:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • має бути інвестицією грошей;
  • має ініціювати появу спільного підприємства;
  • випускається за умов очікування прибутку переважно від докладання зусиль іншими особами.

Джерело: VB

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: