fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Штрафувати за несвоєчасні накладні не будуть

Štrafuvaty za nesvoječasni nakladni ne buduť
Президент України підписав Закон України №2143 щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків, який був прийнятий Верховною Радою України 13 липня 2017 року
Prezydent Ukraїny pidpysav Zakon Ukraїny №2143 ščodo ne zastosuvannja štrafnyh sankcij za nesvoječasnu rejestraciju podatkovyh ta akcyznyh nakladnyh unaslidok nesankcionovanogo vtručannja u robotu komp’juternyh merež platnykiv podatkiv, jakyj buv pryjnjatyj Verhovnoju Radoju Ukraїny 13 lypnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж штрафні санкції не застосовуватимуться. Кого і за що тепер не будуть штрафувати? На часі дізнатися. Що прописано в законі. Не застосовуються штрафні санкції до платника податків за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі акцизних накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року. Це правило діє за умови реєстрації таких акцизних  накладних не пізніше 31 липня 2017 року. В разі втрати та/або пошкодження інформації через несанкціоноване втручання та за наявності підтверджуючих документів платник податків має письмово повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем обліку. Це має статися протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності цього Закону. Платник податків зобовязаний відновити втрачену та/або пошкоджену зазначену вище інформацію. У разі неможливості проведення перевірки платника податків через втрату чи пошкодження інформаці, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом. Крайній термін при цьому складає 31 грудня 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

За несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж штрафні санкції не застосовуватимуться. Кого і за що тепер не будуть штрафувати? На часі дізнатися.

Що прописано в законі

Не застосовуються штрафні санкції до платника податків за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі акцизних накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року. Це правило діє за умови реєстрації таких акцизних  накладних не пізніше 31 липня 2017 року.

В разі втрати та/або пошкодження інформації через несанкціоноване втручання та за наявності підтверджуючих документів платник податків має письмово повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем обліку. Це має статися протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності цього Закону.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Платник податків зобов’язаний відновити втрачену та/або пошкоджену зазначену вище інформацію. У разі неможливості проведення перевірки платника податків через втрату чи пошкодження інформаці, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом. Крайній термін при цьому складає 31 грудня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: