fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створять реєстр отримувачів субсидій

V Ukraїni stvorjať rejestr otrymuvačiv subsydij
База буде створена для перевірки правомірності призначення житлових субсидій. Реєстр дозволить надавати пільги за місцем фактичного проживання особи, а не за місцем реєстрації
Baza bude stvorena dlja perevirky pravomirnosti pryznačennja žytlovyh subsydij. Rejestr dozvolyť nadavaty piľgy za miscem faktyčnogo prožyvannja osoby, a ne za miscem rejestraciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держателем реєстру визначено Міністерство соціальної політики, а інформацію про призначені субсидії вноситимуть структурні підрозділи з питань соціального захисту районних та міських виконавчих органів влади, які призначають субсидії. На часі дізнатися, як в Україні вестимуть облік отримувачів субсидій на житло. Для яких цілей створюють реєстр. Про необхідність реєстру ще минулого року наголошував комітет ВР з питань соціальної політики. Міністерство соцполітики України поінформувало про неможливість перегляду порядку призначення житлової субсидії за фактичним місцем проживання. Сталося це через відсутність єдиної бази даних одержувачів субсидій, оскільки за таких умов стає неможливим контроль за цільовим використанням відповідних бюджетних коштів. Також реєстр з наступного року буде використовувати Міністерство фінансів. Його працівники зіставлятимуть інформацію з різних державних служб і шукатимуть можливі порушення. Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада України виділила 24 млрд грн на потреби місцевого самоврядування. Збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 14,1 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

Держателем реєстру визначено Міністерство соціальної політики, а інформацію про призначені субсидії вноситимуть структурні підрозділи з питань соціального захисту районних та міських виконавчих органів влади, які призначають субсидії. На часі дізнатися, як в Україні вестимуть облік отримувачів субсидій на житло.

Для яких цілей створюють реєстр

Про необхідність реєстру ще минулого року наголошував комітет ВР з питань соціальної політики. Міністерство соцполітики України поінформувало про неможливість перегляду порядку призначення житлової субсидії за фактичним місцем проживання. Сталося це через відсутність єдиної бази даних одержувачів субсидій, оскільки за таких умов стає неможливим контроль за цільовим використанням відповідних бюджетних коштів. Також реєстр з наступного року буде використовувати Міністерство фінансів. Його працівники зіставлятимуть інформацію з різних державних служб і шукатимуть можливі порушення.

Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада України виділила 24 млрд грнВ Україні створять реєстр отримувачів субсидій 1Державний бюджет на самоврядування виділяє 24 млрд грн на потреби місцевого самоврядування. Збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 14,1 млрд грн.

Теґи: платежі
Джерело: Закон і Бізнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: