Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Польський виробник трамваїв планує відкрити підприємство в Україні

Poľśkyj vyrobnyk tramvaїv planuje vidkryty pidpryjemstvo v Ukraїni

Компанія PESA, яка нещодавно виграла конкурс на постачання до Києва 40 трамваїв Twist Foxtrot 71-414K довжиною 26 м, не виключає відкриття виробництва в Україні
Kompanija PESA, jaka neščodavno vygrala konkurs na postačannja do Kyjeva 40 tramvaїv Twist Foxtrot 71-414K dovžynoju 26 m, ne vyključaje vidkryttja vyrobnyctva v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Польська компанія наголошує, що український ринок для неї є одним з найстаріших. Але одночасно з перспективним майбутнім, де у багатьох сферах відкриваються нові шанси на розвиток співпраці для обох країн. Цілі і пріорітети на українському ринку. Найважливішою ціллю PESA на найближчі роки є зміцнення лідерської позиції на польському ринку. Також триватиме підготовка до значного зростання активності на закордонних ринках. У компанії зазначили, що сприймають український ринок як такий, що розвивається, і не приховують свого зацікавлення розширення на ньому своїх позицій. Звичайно, що це, можливо довгий шлях, але в майбутньому це дасть можливість створити десятки робочих місць, а місцевим фірмам з надання послуг — можливість для співпраці.

Польська компанія наголошує, що український ринок для неї є одним з найстаріших. Але одночасно з перспективним майбутнім, де у багатьох сферах відкриваються нові шанси на розвиток співпраці для обох країн.

Цілі і пріорітети на українському ринку

Найважливішою ціллю PESA на найближчі роки є зміцнення лідерської позиції на польському ринку. Також триватиме підготовка до значного зростання активності на закордонних ринках. У компанії зазначили, що сприймають український ринок як такий, що розвивається, і не приховують свого зацікавлення розширення на ньому своїх позицій.

Звичайно, що це, можливо довгий шлях, але в майбутньому це дасть можливість створити десятки робочих місць, а місцевим фірмам з надання послуг — можливість для співпраці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: