Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародний оператор LycaMobile почав роботу в Україні

Mižnarodnyj operator LycaMobile počav robotu v Ukraїni

Британський віртуальний оператор зв’язку LycaMobile оголосив про запуск роботи в Україні на базі ТриМоб. Гендиректор компанії «Укртелеком» Юрій Курмаз заявив, що готовий інвестувати $2 млн в мережу
Brytanśkyj virtuaľnyj operator zv’jazku LycaMobile ogolosyv pro zapusk roboty v Ukraїni na bazi TryMob. Gendyrektor kompaniї «Ukrtelekom» Jurij Kurmaz zajavyv, ščo gotovyj investuvaty $2 mln v merežu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації внесла в реєстр компанію Лайкамобайл Україна ще 4 липня 2017 року. На українському ринку телеком-послуг компанія працюватиме в рамках стратегії знижок на основні послуги передачі голосу, тексту та даних у мобільній мережі. Що відомо про тарифи нового оператора. Зараз на сайті оператора з’явилися 2 тарифи: 130 грн на місяць, 16 Гб трафіку інтернет в Україні, 300 SMS і 300 хв в міжнародній мережі LycaMobile 200 грн на місяць, 25 Гб, 500 SMS та 500 хв. Компанія прагне залучити 1 млн абонентів протягом року після запуску. Нагадаємо, що в липні Європейський Союз оголосив про намір впровадити безкоштовний роумінг для країн програми Східного партнерства. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року.

Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації внесла в реєстр компанію «Лайкамобайл Україна» ще 4 липня 2017 року. На українському ринку телеком-послуг компанія працюватиме в рамках стратегії знижок на основні послуги передачі голосу, тексту та даних у мобільній мережі.

Що відомо про тарифи нового оператора

Зараз на сайті оператора з’явилися 2 тарифи:

  • 130 грн на місяць, 16 Гб трафіку інтернет в Україні, 300 SMS і 300 хв в міжнародній мережі LycaMobile
  • 200 грн на місяць, 25 Гб, 500 SMS та 500 хв.

Компанія прагне залучити 1 млн абонентів протягом року після запуску.

Нагадаємо, що в липні Європейський Союз оголосив про намір впровадити безкоштовний роумінг для країн програми Східного партнерства. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: