Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мобільний оператор LycaMobile запустився в Україні

Mobiľnyj operator LycaMobile zapustyvsja v Ukraїni

Британський віртуальний оператор зв’язку LycaMobile оголосив про запуск роботи в Україні на базі ТриМоб. Гендиректор компанії «Укртелеком» Юрій Курмаз заявив, що готовий інвестувати $2 млн в мережу
Brytanśkyj virtuaľnyj operator zv’jazku LycaMobile ogolosyv pro zapusk roboty v Ukraїni na bazi TryMob. Gendyrektor kompaniї «Ukrtelekom» Jurij Kurmaz zajavyv, ščo gotovyj investuvaty $2 mln v merežu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації внесла в реєстр компанію Лайкамобайл Україна ще 4 липня 2017 року. На українському ринку телеком-послуг компанія працюватиме в рамках стратегії знижок на основні послуги передачі голосу, тексту та даних у мобільній мережі. На часті дізнатися більше про те, що запропонує новий оператор. Що відомо про тарифи, які встановить новий телеком-оператор. Зараз на сайті оператора з’явилися 2 тарифи: 130 грн на місяць, 16 Гб трафіку інтернет в Україні, 300 SMS і 300 хв в міжнародній мережі LycaMobile 200 грн на місяць, 25 Гб, 500 SMS та 500 хв. Компанія прагне залучити 1 млн абонентів протягом року після запуску. Нагадаємо, що в липні Європейський Союз оголосив про намір впровадити безкоштовний роумінг для країн програми Східного партнерства. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року.

Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації внесла в реєстр компанію «Лайкамобайл Україна» ще 4 липня 2017 року. На українському ринку телеком-послуг компанія працюватиме в рамках стратегії знижок на основні послуги передачі голосу, тексту та даних у мобільній мережі. На часті дізнатися більше про те, що запропонує новий оператор.

Що відомо про тарифи, які встановить новий телеком-оператор

Зараз на сайті оператора з’явилися 2 тарифи:

  • 130 грн на місяць, 16 Гб трафіку інтернет в Україні, 300 SMS і 300 хв в міжнародній мережі LycaMobile
  • 200 грн на місяць, 25 Гб, 500 SMS та 500 хв.

Компанія прагне залучити 1 млн абонентів протягом року після запуску.

Нагадаємо, що в липні Європейський Союз оголосив про намір впровадити безкоштовний роумінг для країн програми Східного партнерства. Повністю реалізувати проект планується до 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: