fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські винахідники створили смарт-ферму

Ukraїnśki vynahidnyky stvoryly smart-fermu
Володимир та Олексій Петренки довели, що ІТ-технології можна використовувати для вирощування рослин. Усі нововведення тестують на власній міні-фермі. На часі дізнатися, скільки урожаю вдається зібрати і якої він якості
Volodymyr ta Oleksij Petrenky dovely, ščo IT-tehnologiї možna vykorystovuvaty dlja vyroščuvannja roslyn. Usi novovvedennja testujuť na vlasnij mini-fermi. Na časi diznatysja, skiľky urožaju vdajeťsja zibraty i jakoї vin jakosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки спеціальному додатку немає потреби постійно перебувати на городі, достатньо лише вчасно зібрати урожай. Фактично з будь-якої точки світу можна в режимі реального часу дізнатися про температуру, рівень освітлення, вологість повітря і ґрунту на міні-фермі. На часі дізнатися більше про те, що пропонують фермерам українські розробники. Як функціонує додаток, яким можуть скористатися українські фермери. Кущі полуниці ростуть не в землі, а в горщиках на висоті людського росту, а замість землі використовують торф. Це дає кращі результати у вирощуванні рослин. Таку методику запозичили з Ізраїлю, це називається інтенсивне вирощування полуниці. До кожної рослини проведено індивідуальне крапельне поливання маточним розчином — суміш води та компонентів добрив. Ймовірність збою цієї системи лише 1,01%. На смартфоні відображаються різні показники і коли потрібно можна вмикнути поливання та регулювати освітлення. Тобто, щоб вирощувати полуницю на такій фермі, зовсім не обовязково навіть підходити до неї, адже система про всі зміни та показники ґрунту і життєдіяльності рослин повідомляє дистанційно. Далі — пряма мова розробників оригінальної міні-ферми з України: Збираємо полуниці від квітня і аж до пізньої осені. В одному модулі ферми поміщається 132 кущики. Якби таку кількість посадити на землі, це зайняло б 18 квадратних метрів — тож економимо площу втричі! А з однієї такої міні-ферми можна отримати до 50 кілограмів ягід, залежно від сорту.. . .
Реклама 👇 Замовити

Завдяки спеціальному додатку немає потреби постійно перебувати на городі, достатньо лише вчасно зібрати урожай. Фактично з будь-якої точки світу можна в режимі реального часу дізнатися про температуру, рівень освітлення, вологість повітря і ґрунту на міні-фермі. На часі дізнатися більше про те, що пропонують фермерам українські розробники.

Як функціонує додаток, яким можуть скористатися українські фермери

Кущі полуниці ростуть не в землі, а в горщиках на висоті людського росту, а замість землі використовують торф. Це дає кращі результати у вирощуванні рослин. Таку методику запозичили з Ізраїлю, це називається «інтенсивне вирощування полуниці». До кожної рослини проведено індивідуальне крапельне поливання маточним розчином — суміш води та компонентів добрив. Ймовірність збою цієї системи лише 1,01%. На смартфоні відображаються різні показники і коли потрібно можна вмикнути поливання та регулювати освітлення. Тобто, щоб вирощувати полуницю на такій фермі, зовсім не обов’язково навіть підходити до неї, адже система про всі зміни та показники ґрунту і життєдіяльності рослин повідомляє дистанційно. Далі — пряма мова розробників оригінальної міні-ферми з України:

Збираємо полуниці від квітня і аж до пізньої осені. В одному модулі ферми поміщається 132 кущики. Якби таку кількість посадити на землі, це зайняло б 18 квадратних метрів — тож економимо площу втричі! А з однієї такої міні-ферми можна отримати до 50 кілограмів ягід, залежно від сорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: