fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міносвіти запустило мобільний додаток для абітурієнтів

Minosvity zapustylo mobiľnyj dodatok dlja abiturijentiv
Відтепер абітурієнти можуть відстежити статус своїх заяв і результати конкурсів на мобільних телефонах і планшетах. Сервіс доступний користувачам ОС Android, також розпочато реєстрацію в додатку App Store
Vidteper abiturijenty možuť vidstežyty status svoїh zajav i rezuľtaty konkursiv na mobiľnyh telefonah i planšetah. Servis dostupnyj korystuvačam OS Android, takož rozpočato rejestraciju v dodatku App Store
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основні функції програми включатимуть серед іншого інформування про подані заяви, відображення статусу заявки в реальному часі, інформація про конкурсні пропозиції – список дисциплін і інформація про приймальну комісію, інформування про результати конкурсу. На часі дізнатися більше про вступну кампанію, організовану Міносвіти. Особливості цьогорічної вступної кампанії Міносвіти. Цьогоріч прийом тривав до 12-20 липня за умови співбесіди та продовжується до 27 липня за наявності лише результатів загального національного обов’язкового зовнішнього оцінювання. Подавати можна 9 заяв на 4 спеціальності, як в 1 виш, так і в 9. Оприлюднення рейтингових списків зарахування відбудеться не пізніше 12:00 1 серпня. Навпроти кожної заяви на вступ, потрібно вказати пріоритет від 1 до 9. 1 — це спеціальність в вузі, на якій студент хоче вчитися насамперед. Далі до 9 — по низхідним принципом.
Реклама 👇 Замовити

Основні функції програми включатимуть серед іншого інформування про подані заяви, відображення статусу заявки в реальному часі, інформація про конкурсні пропозиції – список дисциплін і інформація про приймальну комісію, інформування про результати конкурсу. На часі дізнатися більше про вступну кампанію, організовану Міносвіти.

Особливості цьогорічної вступної кампанії Міносвіти

Цьогоріч прийом тривав до 12-20 липня за умови співбесіди та продовжується до 27 липня за наявності лише результатів загального національного обов’язкового зовнішнього оцінювання. Подавати можна 9 заяв на 4 спеціальності, як в 1 виш, так і в 9. Оприлюднення рейтингових списків зарахування відбудеться не пізніше 12:00 1 серпня. Навпроти кожної заяви на вступ, потрібно вказати пріоритет від 1 до 9. 1 — це спеціальність в вузі, на якій студент хоче вчитися насамперед. Далі до 9 — по низхідним принципом.

Теґи: освіта
Джерело: MIND UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: