fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Yakaboo запускає продаж електронних книг

Yakaboo zapuskaje prodaž elektronnyh knyg
Українська онлайн-книгарня Yakaboo відкриває напрямок продажу електронних книжок. Книги будуть доступні в різних електронних форматах
Ukraїnśka onlajn-knygarnja Yakaboo vidkryvaje naprjamok prodažu elektronnyh knyžok. Knygy buduť dostupni v riznyh elektronnyh formatah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книгарня вже почала співпрацю у напрямку електронних книжок з видавництвами Наш Формат, Основи, Клуб Сімейного Дозвілля та низкою інших. Yakaboo порадує читачів — на часі дізнатися, як саме. Чому обрано цей напрямок. За словами очільника книжкового напрямку Yakaboo Артема Літвінця, в Україні ніша електронного книговидання тільки формується, а в перспективі компанія розраховує на таку ж частку електронних книжок у загальному обсязі книжкового ринку, як і в ЄС (близько 20%). План на найближчі 3 роки — 10% загального книжкового ринку. Чи не виникатиме конкуренція з друкованою літературою. За словами менеджера, електронні книги не лише не витісняють паперові цілком, але й підсилюють попит на традиційні форми книговидання. Основною метою в компанії бачать збільшення інтересу до читання як такого та появу зручних різних форматів для українців, які люблять книги.
Реклама 👇 Замовити

Книгарня вже почала співпрацю у напрямку електронних книжок з видавництвами «Наш Формат»Yakaboo запускає продаж електронних книг 1«Наш Формат» прийшов у смартфони українців, «Основи»Yakaboo запускає продаж електронних книг 2Мозаїки України, «Перша стать» та інші — «Основи» на Книжковому Арсеналі, «Клуб Сімейного Дозвілля»Yakaboo запускає продаж електронних книг 3«КСД» видає книгу про жіночу емансипацію в Україні та низкою інших. Yakaboo порадує читачів — на часі дізнатися, як саме.

Чому обрано цей напрямок

За словами очільника книжкового напрямку Yakaboo Артема Літвінця, в Україні ніша електронного книговидання тільки формується, а в перспективі компанія розраховує на таку ж частку електронних книжок у загальному обсязі книжкового ринку, як і в ЄС (близько 20%). План на найближчі 3 роки — 10% загального книжкового ринку.

Чи не виникатиме конкуренція з друкованою літературою

За словами менеджера, електронні книги не лише не витісняють паперові цілком, але й підсилюють попит на традиційні форми книговидання. Основною метою в компанії бачать збільшення інтересу до читання як такого та появу зручних різних форматів для українців, які люблять книги.

Теґи: книги
Джерело: «Читомо»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: