Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український мультфільм отримав саундтрек від «ДахаБраха»

Ukraїnśkyj muľtfiľm otrymav saundtrek vid «DahaBraha»

Студія Animagrad презентувала перший тізер українського повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Саундтрек до відео створив гурт «ДахаБраха» спільно з сопілкарем Максимом Бережнюком
Studija Animagrad prezentuvala peršyj tizer ukraїnśkogo povnometražnogo animacijnogo fiľmu «Mavka. Lisova pisnja». Saundtrek do video stvoryv gurt «DahaBraha» spiľno z sopilkarem Maksymom Berežnjukom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Скоро весь світ дізнається про пригоди та фантастичних українських анімаційних героїв. Мавка – душа лісу, вона завжди прагне до гармонії. За сюжетом вона закохується у людину, музиканта Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обовязок лісової жительки. Жанр та особливості анімаційної картини Фільм «Мавка. Лісова пісня» — це фентезі, історія кохання та комедія. Виробництвом займається студія Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Орієнтовна дата прем’єри — 2019 рік.

Скоро весь світ дізнається про пригоди та фантастичних українських анімаційних героїв. Мавка – душа лісу, вона завжди прагне до гармонії. За сюжетом вона закохується у людину, музиканта Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової жительки.

Жанр та особливості анімаційної картини

Фільм «Мавка. Лісова пісня» — це фентезі, історія кохання та комедія. Виробництвом займається студія Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Орієнтовна дата прем’єри — 2019 рік.

Нарешті готовий тізер до українського анімаційного фільму Мавка. Робота над ним виявилася непростою, бо автори фільму рівняються на кращі голівудські стандарти, а ми ще не робили музики для Голівуду. Віримо, що скоро світ закохається в нову українську лісову пісню .

DakhaBrakha , гурт

Джерело: LiRoom

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: