fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві обговорили розвиток цифрової економіки

U Kyjevi obgovoryly rozvytok cyfrovoї ekonomiky
В UNIT Factory провели захід, мета якого — зробити розвиток цифрової економіки та електронного урядування пріоритетами діяльності міністерств і визначити єдині спільні цілі та підходи
V UNIT Factory provely zahid, meta jakogo — zrobyty rozvytok cyfrovoї ekonomiky ta elektronnogo urjaduvannja priorytetamy dijaľnosti ministerstv i vyznačyty jedyni spiľni cili ta pidhody
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб висловив сподівання, що відтепер держсекретарі стануть активними прихильниками цифрових змін і очолять цифровізацію відповідних сфер. На часі дізнатися детальніше, про що говорили у Києві. Про що говорили на зустрічі. Валерій Фіщук — один з лідерів руху за цифрову економіку — презентував значення, перспективи та цілі розвитку цифрових фінансових інструментів у сучасному світі. Він проаналізував, чому Україна так відстає та що варто зробити для розвитку цифрової економіки. Данило Молчанов — лідер напряму електронних послуг та інтероперабельності проекту TAPAS — знайомив з інтероперабельністю, станом базових реєстрів, цілями й планами реформи держреєстрів в Україні. Розкривав тему електронних послуг Олексій Вискуб. Він продемонстрував на прикладах, чому автоматизація діючих порядків — це глухий кут. Натомість електронні послуги — це не просто надання тих же послуг, але в електронній формі. Іван Двойленко — директор департаменту ДМС — презентував хід реформи міграційної сфери, можливості та перспективи ID-картки громадян. Також він розповів, як зняти цифровий бар’єр в електронній ідентифікації та зробити публічні й комерційні цифрові послуги доступними. Роман Боярчук — керівник Державного центру кіберзахисту — закликав значно посилити заходи безпеки в органах влади. Також він розповів про причини та рекомендації щодо минулої масштабної кібератаки. На додачу він проаналізував, як посилити взаємодію різних структур та рухатися до створення єдиного периметру цифрового захисту.
Реклама 👇 Замовити

Заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб висловив сподівання, що відтепер держсекретарі стануть активними прихильниками цифрових змінУ Києві обговорили розвиток цифрової економіки 1Digital by Default — принципи цифрової економіки і очолять цифровізацію відповідних сфер. На часі дізнатися детальніше, про що говорили у Києві.

Про що говорили на зустрічі

Валерій Фіщук — один з лідерів руху за цифрову економіку — презентував значення, перспективи та цілі розвитку цифрових фінансових інструментів у сучасному світі. Він проаналізував, чому Україна так відстає та що варто зробити для розвитку цифрової економіки.

Данило Молчанов — лідер напряму електронних послуг та інтероперабельності проекту TAPAS — знайомив з інтероперабельністю, станом базових реєстрів, цілями й планами реформи держреєстрів в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Розкривав тему електронних послуг Олексій Вискуб. Він продемонстрував на прикладах, чому автоматизація діючих порядків — це глухий кут. Натомість електронні послуги — це не просто надання тих же послуг, але в електронній формі.

Іван Двойленко — директор департаменту ДМС — презентував хід реформи міграційної сфери, можливості та перспективи ID-картки громадян. Також він розповів, як зняти цифровий бар’єр в електронній ідентифікації та зробити публічні й комерційні цифрові послуги доступними.

Роман Боярчук — керівник Державного центру кіберзахисту — закликав значно посилити заходи безпеки в органах влади. Також він розповів про причини та рекомендації щодо минулої масштабної кібератакиУ Києві обговорили розвиток цифрової економіки 2Petya, NotPetya та 7 головних висновків після найбільшої хакерської атаки. На додачу він проаналізував, як посилити взаємодію різних структур та рухатися до створення єдиного периметру цифрового захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: