fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin піднявся до 6-тижневого максимуму

Bitcoin pidnjavsja do 6-tyžnevogo maksymumu
Cредньозважений курс біткоїна піднімався до $2900. Головним стимулятором росту стала фіксація пропозиції щодо поліпшення протоколу BIP 91, завдяки чому зберігається надія, що вдасться уникнути поділу мережі на кілька окремих ланцюгів
Credńozvaženyj kurs bitkoїna pidnimavsja do $2900. Golovnym stymuljatorom rostu stala fiksacija propozyciї ščodo polipšennja protokolu BIP 91, zavdjaky čomu zberigajeťsja nadija, ščo vdasťsja unyknuty podilu mereži na kiľka okremyh lancjugiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Починаючи з другої половини неділі Bitcoin демонструє виключно позитивну динаміку. Всього за кілька днів криптовалюта не тільки відіграла втрачені раніше позиції, але і вийшла на рівні початку червня, коли її ціна перетинала позначку в $3 тис. Зростання ціни за останні 24 години склало понад 18%. Про що говорить статистика. Якщо говорити про біржі, то тут картина була розкиданою. На Bitstamp курс Bitcoin в певний момент піднімався до $2938, на Bitfinex – до $2922, на BTC-e – до $2748. Ринкова капіталізація біткоїна становить $45,38 млрд, індекс домінування першої криптовалюти – 47,5%. Аналітики підкреслюють, що липень – найважливіший місяць для біткоїну. Уже 1 серпня криптоспільнота вирішить, чи потрібно змінювати протокол біткоїну. До речі, про те чи варто вам самому ставати майнером і чи окупиться таке починання, читайте у нашому матеріалі.  

Починаючи з другої половини неділі Bitcoin демонструє виключно позитивну динаміку. Всього за кілька днів криптовалюта не тільки відіграла втрачені раніше позиції, але і вийшла на рівні початку червня, коли її ціна перетинала позначку в $3 тис. Зростання ціни за останні 24 години склало понад 18%.

Про що говорить статистика

Якщо говорити про біржі, то тут картина була розкиданою. На Bitstamp курс Bitcoin в певний момент піднімався до $2938, на Bitfinex – до $2922, на BTC-e – до $2748. Ринкова капіталізація біткоїна становить $45,38 млрд, індекс домінування першої криптовалюти – 47,5%. Аналітики підкреслюють, що липень – найважливіший місяць для біткоїну. Уже 1 серпня криптоспільнота вирішить, чи потрібно змінювати протокол біткоїну.

До речі, про те чи варто вам самому ставати майнером і чи окупиться таке починання, читайте у нашому матеріаліBitcoin піднявся до 6-тижневого максимуму 1Чи варто вам ставати майнером?.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Bitcoin піднявся до 6-тижневого максимуму 2

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: