fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До кінця 2017-го запрацює онлайн-база пам’яток Києва

Do kincja 2017-go zapracjuje onlajn-baza pam’jatok Kyjeva
Рішення про створення єдиної «Інформаційної бази пам’яток культурної спадщини міста Києва» розглянули ще 20 грудня 2016 року. Розробник повинен реалізувати програмний модуль до 31 грудня цього року
Rišennja pro stvorennja jedynoї «Informacijnoї bazy pam’jatok kuľturnoї spadščyny mista Kyjeva» rozgljanuly šče 20 grudnja 2016 roku. Rozrobnyk povynen realizuvaty programnyj moduľ do 31 grudnja ćogo roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Базу створюють з метою забезпечення прав територіальної громади міста Києва на вільний та відкритий доступ до повної інформації щодо памяток культурної спадщини міста. Умови реалізації проекту. Очікувана вартість електронного проекту складає 4 млн грн. Згідно іх умовами договору, компанія-переможець зобов’язується розробити та впровадити програмний модуль протягом 105 робочих днів. Вся друкована інформація має бути переведена на електронні носії. До внесення в інформаційну базу пам’яток культурної спадщини приготовано понад 15 тисяч файлів. Нагадаємо також, що кияни зібрали 10 тис підписів на підтримку музею на Поштовій площі. Мешканці столиці звернулися із запитом у київську мерію з вимогою звернути увагу на те, що археологічні розкопки опинились під загрозою знищення.
Реклама 👇 Замовити

Базу створюють з метою забезпечення прав територіальної громади міста Києва на вільний та відкритий доступ до повної інформації щодо пам’яток культурної спадщини міста.

Умови реалізації проекту

Очікувана вартість електронного проекту складає 4 млн грн. Згідно іх умовами договору, компанія-переможець зобов’язується розробити та впровадити програмний модуль протягом 105 робочих днів. Вся друкована інформація має бути переведена на електронні носії. До внесення в інформаційну базу пам’яток культурної спадщини приготовано понад 15 тисяч файлів.

Нагадаємо також, що кияни зібрали 10 тис підписівДо кінця 2017-го запрацює онлайн-база пам’яток Києва 1Кияни зібрали підписи для музею на Поштовій площі на підтримку музею на Поштовій площі. Мешканці столиці звернулися із запитом у київську мерію з вимогою звернути увагу на те, що археологічні розкопки опинились під загрозою знищення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: