fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явився онлайн-каталог міських просторів

V Ukraїni z’javyvsja onlajn-katalog miśkyh prostoriv
Завдяки зусиллям активістів відтепер можна знайти урбан-простори в українських містах на єдиній онлайн-мапі, а також додати туди власний простір чи об’єкт, На даний час на мапу нанесено об’єкти у майже 20 містах
Zavdjaky zusylljam aktyvistiv vidteper možna znajty urban-prostory v ukraїnśkyh mistah na jedynij onlajn-mapi, a takož dodaty tudy vlasnyj prostir čy ob’jekt, Na danyj čas na mapu naneseno ob’jekty u majže 20 mistah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Активісти громадської організації Інститут Успішного Міста створили першу інтерактивну он-лайн мапу публічних просторових обєктів України під назвою УрбанПростір. На часі дізнатися більше про довідковий сервіс щодо публічних просторів у містах. Як працює мапа просторів. УрбанПростір його творці позиціонують як перший інтерактивний онлайн-реєстр публічних місць України. На сайті у вільному доступі можна знайти місце для відпочинку або роботи. Також можна подивитися, як працюють сучасні бібліотеки та музеї, знайти цікаву платформу громадських ініціатив у конкретному місті. Також можна власноруч додати інформацію про публічний простір у своєму місті, і після модерації його додадуть на сайт. Додатково організатори наголошують на можливості розповісти спільноті про проблемний публічний простір — це дасть змогу розповісти міській громаді та всій Україні про ті об’єкти та середовища, які потребують впорядкування.

Активісти громадської організації Інститут Успішного Міста створили першу інтерактивну он-лайн мапу публічних просторових об’єктів України під назвою «УрбанПростір». На часі дізнатися більше про довідковий сервіс щодо публічних просторів у містах.

Як працює мапа просторів

«УрбанПростір» його творці позиціонують як перший інтерактивний онлайн-реєстр публічних місць України. На сайті у вільному доступі можна знайти місце для відпочинку або роботи. Також можна подивитися, як працюють сучасні бібліотеки та музеї, знайти цікаву платформу громадських ініціатив у конкретному місті. Також можна власноруч додати інформацію про публічний простір у своєму місті, і після модерації його додадуть на сайт.

Додатково організатори наголошують на можливості розповісти спільноті про «проблемний» публічний простір» — це дасть змогу розповісти міській громаді та всій Україні про ті об’єкти та середовища, які потребують впорядкування.

В Україні з’явився онлайн-каталог міських публічних просторів

Теґи: міста

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: